Grup metni - Tümünü yanıtlayamıyorum


1

Eyaletlerde olan bir grup kadın var (bunun bir fark yaratıp yaratmadığından emin değilim) Bu bir grup metni gidiyor. Grubu yanıtladıklarında görürler ve gruba cevap verirler.

Grubun ne gönderdiğini anlıyorum - fakat bireysel mesajlar olarak ve cevapladığımda sadece cevap verdiğim cevabı geri gönderen gruba geri döner - gruba değil

kimse bir fikri olan var mı?


Mesaj grubu veya MMS grubu?
grg

Hangi iOS sürümünü kullanıyorsunuz ve grup sohbetinde iOS aygıtlarını kullanıyorlar mı? Öyleyse, iMessage kullanıyorlar mı?
tubedogg

Yanıtlar:


1

İPhone'unuza bir grup mesajı gönderirseniz, iMessage kullanan başka biri tüm gruba yanıt verir, ancak sizin durumunuz böyle değildir.

Bir veya daha fazla alıcı standart SMS kullanıyorsa (Android'de, vb.), Yanıtları size geri standart SMS mesajı olacaktır.

Grup aynı sistemde olmadığı sürece tek mesajların alınmasını engelleyemezsiniz.

Sizin durumunuzda rehberinizde bir grup oluşturabilir, daha sonra herkese cevap vermek için kullanabilirsiniz (tek bir mesajdan).

Burada daha fazla detay Apple'dan nasıl yapılır.

SMS, MMS kullanarak aynı anda iki veya daha fazla kişiye mesaj gönderebilirsiniz.   ve mesajım. Grubu olan birden fazla kişiye mesaj gönderebilirsiniz   mesajlaşmayı ve gruptaki herkese herhangi bir yanıt vermeyi unutmayın.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.