iPhone 5'ler internet çalışmıyor [çoğalt]


0

Bu sorunun burada zaten bir cevabı var:

Pekala, Pazartesi gecesi bazı arkadaşlarla takılmaya gittim ve iphone 5'lerim hücresel internet iyi çalışıyordu, gece yarısı hücresel veri internetimi kapattıktan birkaç saat sonra tamamen çalışıyordu, genelde LTE'm var ama şimdi tek bir simge yok LTE’nin orijinal olarak bulunduğu yerdeydi. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? ve hiçbiri veri planımı gözden geçirmedi. Wifi üzerinde de çalışıyor.


Taşıyıcınızla iletişim kurmayı denediniz mi?
tubedogg

Yanıtlar:


0

İlk önce, Ayarlar> Genel> Hakkında bölümüne gidin ve "Taşıyıcı Ayarlarını Güncelle?" Olup olmadığını görmek için bekleyin. Diyalog kutusu belirir.

Ardından, Apple logosunu görene kadar Giriş ve Güç düğmesini basılı tutarak telefonunuzu sıfırlayın.

Bu, bağlantı sorununuzu çözmezse: Ayarlar> Genel> Sıfırla bölümüne gidin ve "Ağ Ayarlarını Sıfırla" ya dokunun. Bir setiniz varsa, şifrenizi girin.

Tekrar "Ağ Ayarlarını Sıfırla" ya dokunun. Bu, telefonunuzun yeniden başlatılmasına neden olur ve kayıtlı tüm Wi-Fi şifrelerini kaybedersiniz.

Ancak, genellikle bu gibi sorunları çözer. Tüm Wi-Fi şifrelerinizi hatırladığınızdan emin değilseniz önce telefonunuzu yedekleyin.


0

İlk ve en önemli. Ayarlarınıza gidin ve hücresel verilerin devre dışı bırakılıp bırakılmadığını görün. Devre dışı olmasa bile, özelliği kapatıp tekrar açmayı deneyin. Bu bazen işe yarayabilir. Ancak bu işe yaramazsa, iphone'unuzun tüm içeriğini wifi aracılığıyla icloud'a veya itunes yüklü bir bilgisayara yedeklediğinizden emin olun. Sonra Ayarlar> Genel> Sıfırla'ya gidin ve "Tüm ayarları sıfırla" seçeneğini seçin. Bu birkaç dakika sürebilir, ancak sıfırlama işlemi tamamlandığında hücresel veri bağlantınızı sınamak için devam edin. (Bu işlem tüm verilerinizi silmemelidir, yalnızca işletim sistemindeki ayarlarınızı sıfırlayın). Bu başarısız olursa, Ayarlar> Genel> Sıfırla seçeneğine geri dönün ve "Tüm içeriği ve ayarları sil" i seçin. bu işlem biraz daha uzun sürecek ve her şeyi silecek, bu nedenle uygun bir yedeğiniz olduğundan emin olun. Bu olmazsa

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.