İPhone Personal Hotspot'u Mac ile paylaşın, ardından interneti ethernet üzerinden paylaşın


0

Seyahat ederken sadece iPhone'um üzerinden İnternet'im var, bu da Kişisel Hotspot'umla Mac'imle paylaşabileceğim bir şey. Ancak, yalnızca ethernet kablosu ile interneti alan bir VoIP masa telefonum var. Telefonu doğrudan Mac'ime takmayı ve sonra Wi-Fi'den ethernet bağlantı noktalarına bağlantıyı paylaşmak için İnternet Paylaşımı'nı açmayı denedim. Ancak telefon herhangi bir bağlantı kurmuyor. Bu mümkün mü ve nasıl yapılabilir?

Yanıtlar:


1

Bir ağ uzmanı değil, Mac ile VoIP telefonu arasında geçiş yapmayı denedim ve işe yaradı! VoIP telefonunun doğrudan Mac'e takarken neden işe yaramayacağı konusunda hiçbir fikrim yok, ama çok iyi - çok mutlu!


1

Kullanarak çok deneyimim oldu OS X altında internet paylaşımı . Açıklanamayan sebeplerden dolayı, oldukça güvenilmez. İnternet paylaşımı ayrıca OS X sürümleri arasında atlar. 10.5'te çalışanlar, 10.6'da çalışmayabilir. Arasında bir geçiş yapma hilesi iyi bir kesmek.

enter image description here

Mobil yönlendiriciyi erişim noktası olarak da kullanmayı deneyebilirsiniz. Telefonunuzun etkin noktasında bir istemci olur ve ardından hem VOIP'inize hem de Mac'inize ethernet sunar. Bu, Mac'inizle görüşme yapmamanız veya kapatılmaması avantajını sunar.


Doğru ve teşekkürler. Ancak, tüm sahip olduğum ekipman oradaydı ve neyse ki anahtar hile yaptı!
Jayden Lawson

Harika. Çok fazla ağ kurdum. İnatçıydım ve sahip olduğum şeyleri yapmaya çalıştım, ancak ekstra bir anahtar veya yönlendirici almanın (hatta bir yedek yedekleme bile satın almanın) ileri seviye yazılım durumlarının çalışmasını sağlamaktan daha etkili olduğunu öğrendim. . Kısmen kalitedeki düşüş Apple'ın çekirdek kodu TP-Link gibi Çinli üreticiler pazara girdiğinden beri, kısmen makul kalitede ağ ekipmanlarının fiyatı düşmüştür.
Foliovision
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.