App Store indirmesi kurulumdan sonra kayboluyor


1

Daha önce satın alınan bir ürünü uygulama mağazasından indirmeye çalışıyorum. Öğe indirme ve yükleme işlemleri iyi çalışıyor gibi görünüyor, ancak kurulumdan hemen sonra program kayboluyor.

App Store uygulaması Aç düğmesini gösterir, ancak elbette hiçbir şey yapmaz. App Store uygulamasını yeniden başlattıktan sonra, bir yüklenmemiş olarak bir Metin tanıyın ve Yükle düğmesini görüntüleyin.

Yüklemek için ne yapabilirim?


/ Kütüphane / Makbuzlar veya ~ / Kütüphane / Makbuzlar'da bulabilir misiniz?
Tetsujin

@Tetsujin hayır, orada değil.
jherran

ah, belki / var / var / db / makbuzlar - ama orada bulursanız ne yapacağımdan emin olamam [veya App Store'dan EasyFind'i yakalayın ve bir şey bulabilirseniz bakın - bu ne 'gizli' yapılarda arama yapmak için kullanın]
Tetsujin

Yanıtlar:


2

@Tetsujin yorumunu aldım ve yüklemeye çalıştığım Uygulama ile ilgili tüm dosyaları silerek bunu çözdüm. EasyFind gizli dosyaları bulmak için kolay bir yoldur. Aksi halde, bulucudaki aramayı kullanabilirsiniz, ancak bu birkaç adım gerektirir.

Sonra tüm kütüphane dosyalarını sildim ve App ApplicationSupportbir Zip dosyasıyla birlikte bir dizinde oturuyordu . ApplicationSupportDizinin içinde bulunan tüm App klasörünü (benim durumumda Kaleidoscope) sildim .

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.