İOS 8.4'teki yıldız derecelendirmelerini Apple Music / iTunes Match ile değiştirdiniz mi?


22

Çok uzun zamandır şarkıları derecelendiriyorum, yıldız derecelendirmelerini vb. Kullanarak birkaç çalma listesine sahibim.

Bir albüme tıklayıp iOS'ta 'çevirebiliyorsunuz' ve müziğinizin derecelerini görebiliyordunuz. Bu tamamen bitmiş gibi görünüyor ve yalnızca öğeyi 'kalp' seçeneğine sahip. İOS 8.4'te bir şarkının yıldız derecelendirmesini düzenlemenin bir yolu var mı?

Yanıtlar:


25

Hayır - yine de kontroller taşınır.

Çalmakta olan ekranda şarkı adını tıkladığınızda yıldız derecelendirmelerini görebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz bir yıldız kümesine dönüşecektir.


İşe yaradı! Bu yıllar süren organizasyonun gittiğinden endişelenmiştim!
jmlumpkin

Başkası, iOS 8.4'e yükselttikten sonra bir çok 'yıldız' derecelendirmesinin sıfırlandığını (boş / derecelendirmesiz) fark etti mi?
sxc731 19.01.2015

Ben de bir yıldız derecelendirme manyakınım ve yeni kalbe karşı derecelendirmeyi nasıl ayarlayacağımı yeniden öğrenmek zorunda kaldım. Ayrıca, çalma listelerinizi daha belirgin bir şekilde göstermeye nasıl götürdüğünüz ve bir cazibe gibi göründüğü ile ilgili harika bir yazı da buldum: macrumors.com/2015/07/01/… Ayrıca, şarkılarımdan bazılarının derecelendirmelerin silindiğini de farkettim. geçen ay ya da öylesine eklenen şarkılar. Bunu yaşayan başka biri var mı?

@ sxc731Hayır, ancak yeni bir soru sormaktan çekinmeyin ve bir şeyler olduğunu düşünüyorsanız, buraya bağlantı verin.
bmike

@bmike Neler olduğunu biliyorum sanırım; Apple Music'in daha önce kullanmadığım bir yan etkisi olan iCloud Music kitaplığı ile ilgili. Bu özellik ile BÜYÜK endişeler var, yani:
sxc731

8

Sadece iTunes 12.2, OS Yosemite'deki Tercihler> Genel Puanlar'a girdim ve size eski Yıldızlar, Kalpler veya her ikisini de sunuyor. Yıldızlara geri döndüm ... bütün kütüphane şarkılarım için bir tık. iTunes 12.2 tercihleri


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.