Apple Music: Kalp derecelendirmelerinin (“Sevilen” parçalar) cihazlar arasında senkronize edilmesi gerekmiyor mu?


9

Apple Music masaüstünde (Mac'te) düzinelerce parça dinledim / Sevdim, ancak iPhone'umda çaldığımda, onlar yürekli / Sevilmedi.

Bu normal mi? Umarım değil, çünkü bir anlamı olmaz! (Neden bir parçayı sevmek isteyeyim, ama sadece bir cihazda, başka bir cihazda değil?)

Gerçekten normalse, bu senkronizasyonu zorlamanın bir yolu var mı?

Teşekkürler!


1
Sevilen parçalar için Akıllı Çalma Listesi oluşturabilirsiniz, ancak bu yalnızca kitaplığınıza eklenen parçalar için geçerlidir. Ben de bu onlar ütüler bir hata olduğunu umuyoruz.
Elliot Chance

Evet, çok düşündüm. Önce kütüphaneye eklemek zorunda değilim. Mesele şu ki, akıllı çalma listesi telefonumda değil, sadece mac'umda.
Fabio Bracht

Mac ve iPhone'um arasında hiçbir şeyin senkronize olmadığını görüyorum. Benim tahminim yürekli durumun senkronize olmamanın sadece bir belirtisidir.
Jon Cox

@Jon Ancak manuel şarkı listeleri her şarkı eklediğimde veya kaldırdığımda normal şekilde senkronize ediliyor. Her iki şekilde de çalışır. Yalnızca Kalp durumunun (ve buna bağlı akıllı çalma listesinin) bir sorunu vardır.
Fabio Bracht

Benzer bir sorunum var ama tam olarak değil, müzik dinliyorum, ipod'um veya iPhone'umla senkronize et ve tamamlandıktan sonra tüm şarkılar duyulmadı, bu bir şekilde bağlanabilir, aynı şarkıları günde en az bir kez yeniden canlandırmak zorunda kalmasına neden olabilir

Yanıtlar:


4

Aynı şeyi bulduğum benzer bir soruyu araştırarak çevrimiçi içerik için bir Akıllı Oynatma Listesi oluşturamazsınız.

Ancak şarkıyı çevrimdışı çalmak için indirirseniz şarkıları LoveAkıllı Çalma Listesinde gösterebilirsiniz Loved. Ancak bu oynatma listesi, iOS cihazınızda çevrimdışı depolamada olmasına bakılmaksızın bir iOS cihazıyla senkronize edilmez.

Bunun bir hata olduğunu ve kesinlikle çok kullanıcı dostu olmadığını hayal ediyorum. İnsanlar Loveşarkı söyleyebilmenizle karıştırılıyor, ancak Loveddaha sonra şarkıların listesini gözden geçirmenize izin vermiyor .

Gelecekte bir güncellemenin bunu çözmesini bekliyorum, bunun gibi birkaç sorun olduğu için Apple Music'te UX tasarımı ve testi eksikliği gibi görünüyor.


1
Bu henüz düzeltilmedi mi? Bu gerçekleşene kadar Spotify'ı kullanmayı bırakmanın hiçbir yolu yok ...
Mark Stickley

Bir çözüm bulan var mı? Bu yüzden Spotify'a geçmeyi düşünüyorum ...
Rodrigo Ruiz
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.