Apple Music'e kaydolamıyor


1

Kızlarımda Apple Music'i kurmaya çalışırken iPhone, "Üzgünüz, şu anda sizi Apple Music'e kaydettirmemizi önleyen bir sorun bulduk. Birkaç gün içinde düzeltilmesini bekliyoruz .. ."

ekran görüntüsü

Diğer iki aile üyesi, sorunu sorunsuz bir şekilde kurdular.

IPhone 5 "hatalı" dır (çalışanlar iP5 ve 6'dır). Hepsi iOS 8.4 kullanıyor

Aile paylaşımımız var, her birimizin ayrı Apple kimlikleri var (hepsi aynı kredi kartına bağlı).
Bunu şimdi nasıl çalıştırabileceğimize dair herhangi bir önerisi olan var mı (sadece beklemek yerine?)

Bir ipucu kızımın bir iTunes Match hesabına sahip olan tek kişi olduğumuzdan biri olabilir (2 yıl önce, şimdi sona erdi)


Bu bir soru değil, eğer soruysa, yaşadığınız bir sorunun ifadesidir: Neden - bu bilinmeyen Apple Music günlerdir. Soru ne yapmam gerekiyorsa: hata mesajı bunun Apple'ın üzerinde çalıştığı bir şey olduğunu belirtir, birkaç gün beklemeniz gerekir. Sorun iki hafta sonra da devam ederse, AppleCare ile iletişime geçmenizi öneririm. Ancak bir soru sormadınız, bu yüzden cevaplamak kolay değil.
unknowndomain

cihaz ve IOS farkı nedir?
Ruskes,

IPhone 5 "hatalı" dır (çalışanlar iP5 ve 6'dır). Hepsi iOS
8.4'te

Yanıtlar:


0

Bahse girerim iTunes Match olması nedeniyle. Babam ve ben ikimiz de aynı problemi yaşıyoruz ve ikimiz de iTunes Match var, fakat başka hiç kimse bununla problem yaşamıyor.


1
İTunes Match için ödeme yapan 4 hesap biliyorum ve hiçbirinde bu sorun yoktu.
bmike

Sadece bilgi için bugün tekrar denedik ve her şey yolunda gitti, bu yüzden Apple'ın ne yaptığı hakkında hiçbir fikrim yok, ancak düzeltilmiş görünüyorlar (kızım için yine de.
BudgieUK

0

Apple Destek ile iletişime geçmenin çok fayda sağlayacağını sanmıyorum, ancak bunu her zaman bir şans verebilirsiniz.

Açıkçası, hata mesajı bilinen bir (onlar için) sorunu ve onların düzeltilmesi için günlerce beklemeniz gerektiğini söyleyen bir yanıtı onaylar .

Başlangıçta çoğunlukla İngiltere ve diğer AB kullanıcılarından haber aldım, bu yüzden belki de Apple’ın bu hesapları temizlemesi gerektiğini düşündüm. Bunu artık sanmıyorum çünkü dünyadaki insanların bir kısmı erteleniyor gibi görünüyor.

Apple Music'e kaydolan her kullanıcı sunucu yüküne neden olur:

  • Cihazları ile iletişim kurmak için CPU ve ağ bant genişliği gerekir
  • Her kullanıcı depolamayı kullanır ve tercihlerinin kaydedilmesini ve her kullanıcı için oluşturulan çalma listelerini (veya en azından hesaplarına bağlı olarak) bulundurması gerekir.
  • Her kullanıcının iTunes arşivinin çevrimiçi olarak alınması ve saklanması gerekir

Apple'ın geçici bir kapasite sorunu varsa, kod ölçeklendirme sorunu ya da kaç kişinin kayıt olacağı konusundaki modelleri çok muhafazakardıysa, daha fazla sunucu açmak veya kod değişikliğini test etmek ve dağıtmak günler alabilir.

Bir kişinin yeni bir Apple kimliği yapmaya çalıştığını duydum. Daha sonra daha fazla kafa karışıklığı veya temizlik için hazırlıklı olmadığınız sürece , yeni bir Apple kimliği girmemenizi şiddetle tavsiye ederim . Bu haftasonu yeni sıcaklığını denemek için umutsuzsanız, Apple ile her zaman bir destek bileti açabilirsiniz veya bu hata mesajının hesabınız için geçerli olmaması gerektiğini düşünüyorsanız.

Tahminime göre, bu bir hatanın bir evrimi, bir gün beklemek dışında başka bir şey yapmanıza gerek kalmayacağına dair bir açıklama yaparak ...

AppleCare bunu ücretsiz destek kapsamındaki bir şey olarak görmüyorsa (en son satın alma, ücretli AppleCare veya kimseye sorma ücretsiz) destek ücretini ödemek zorunda kalabilirsiniz:

Güncellenmiş bir SSS ve makaleler arayın veya konuyla ilgili sabrınızı aşarsa, soldaki "Bize Ulaşın" bağlantısını kullanın. Umarım gecikme hizmetinde isteyen herkes için kısadır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.