Macbook Pro kullanarak Visual Studio'da geliştirme ortamı


2

Platform: Yosemite 10.10.4; MacbookPro 15 "Retina (2015 ortasında). MacOS'taki geliştirmeye ilişkin sorular:

 1. MacOS için Visual Studio, Windows için Visual Studio'da olduğu gibi tüm geliştirme ve hata ayıklama yeteneklerine (özellikle C, C ++ ve C # dillerinde) sahip midir?
 2. Genel soru - Professional ve Enterprise basımı (Visual Studio'nun) arasındaki yetenek farkları nelerdir?
 3. Visual Studio çevrimiçi kurulumu - bu yöntem ne zaman tercih edilir ve eksileri ve artıları nelerdir?
 4. Bu bağlantı öğrenciler için ücretsiz sürümü indirmeyi sağlar. Tıklayarak - 64 bit sürümü olmadığını ve mevcut 32 bit ve 32 bit Web yükleyicisinin "İndir" düğmesini basılabilir hale getirmediğini görüyorum . İndirmek ve yüklemek için çalışan bir seçenek var mı (Güncelleme 4 ile birlikte Visual Studio Professional 2013 olarak görünüyor)?
 5. Visual Studio düzgün bir şekilde çalışıyor mu (performans, sürücüler, geliştirme yetenekleri), yüklenirken -> Windows'ta -> Parallels'ta (sanal makine)?
 6. Visual Studio düzgün bir şekilde çalışıyor mu (performans, sürücüler, geliştirme yetenekleri), Windows'a yüklenirken ->, Bootcamp'ı çift önyükleme aracı olarak kullanıyor mu ("saf" Windows)?
 7. Macbook Pro'da Visual Studio'da geliştirmek için en iyi kombinasyon-adım çözümü (kolaylık, performans, yetenekler) nedir?

Yanıtlar:


1
 1. Hayır. Visual Studio Code, yüceltilmiş bir metin editörüdür.
 2. Emin değilim, fakat genellikle işletme toplu lisanslama içindir, ancak kuruluşta profesyonelce bulunmayan başka özellikler de olabilir.
 3. Bunun kişisel bir tercih olduğunu düşünüyorum, artıların bir DVD yakmanız veya ISO takmanız gerekmiyor ve büyük bir dosya indirme yerine çok sayıda küçük dosya var ve yeniden başlatılabileceğine inanıyorum. Eksileri çevrimiçi olmanız gerekir ve yükleyicinin ne nedenle olursa olsun çökmesi durumunda DVD'ye yazabileceğiniz bir yedeğiniz yoktur.
 4. 32 bit sürüm bildiğim kadarıyla var olan tek sürüm ve MacBook Pro’da her zaman kullandığım
 5. Kişisel olarak VMWare Fusion'da Windows 7 ve 8.1 pro'da iyi bir kararlılıkla kullandım ve tanıdığım birkaç kişi paralelliklerle aynı olduğunu bildirdi
 6. Evet, bu çok iyi çalışıyor ve bunu kullanırken hiç sorun yaşamadım, bunu ana kurulumum olarak kullanıyorum çünkü mac'um 8.1 pro'da VMWare ile biraz yavaş çalışıyor (Tercih edilen Windows sürümüm)
 7. En sevdiğiniz windows sürümünü paralelliklerle iyi çalıştıran bir mac varsa, o zaman bu yöntemi benim tavsiyem olur. Oyunlar vs. ne olursa olsun, önyükleme kampınız varsa, o zaman kullanın veya aynı anda pencere eşzamanlı pencerelerde ve OS X'te çalışırken büyük miktarda yavaşlık yaşıyorsanız önyükleme kampını kullanın.

Benim deneyimim 2007'nin sonlarında 4GB RAM'e sahip bir MacBook Pro'dan. Umarım bu sorunuzu cevaplamanıza yardımcı olur

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.