Yazmak için applescript'i nasıl kullanabilirim?


3

Ekranda belirli bir alana yazmak için applescript'i nasıl kullanabilirim? 'Tuş vuruşu' komutunu denedim, fakat işe yaramadı. ayrıca, bir resmi görüntülemek için applescript'i nasıl kullanabilirim? cevap verirsen çok teşekkür ederim. İşte şimdiye kadar sahip olduğum kod:

set theText to text returned of (display dialog "Put what you want to autotype here." default answer "" buttons {"OK", "cancel"} default button 1)
display dialog "select where you want me to type " & theText & " Your text will be typed in the area selected. you have 10 seconds to select once you click 'OK'" buttons {"OK"}
delay 10
say "typing"
--command for typing here
end
end
end

3
Koşmadan önce yürümeyi öğrenmen gerektiğini düşünüyorum. Yeni başlayanlar için bir rehber deneyin - computers.tutsplus.com/tutorials/... veya macosxautomation.com/applescript/firsttutorial/index.html adil bir başlangıç ​​olurdu. Ayrıca, Farklı Sor, bir Soru, bir Cevap için tasarlanmıştır. Birden Çok Sorunun bölünmesi gerekir. Ayrıca, şu ana kadar yaptığınız araştırmaları da göstermeniz gerekiyor. Hangi sorunla karşı karşıya kalıyorsun? Çok geniş sorular sadece kapanacak.
Tetsujin

üzgünüm, ama bu biraz yardımcı olmuyor.
gophereatingapickle

2
Sonunda betiği kullanarak hangi sorunu çözmeye çalışıyorsunuz (örneğin, bu "belirtilen alan": bir pencere, bir iletişim kutusu, başka bir şey)? Ayrıca betiğiniz sözdizimsel olarak yanlış görünüyor, daha büyük bir betiğin dışına çıkarılıyor mu?
nohillside

Yanıtlar:


2

AppleScript http://www.sythe.org/runescape-scripts/1590890-auto-typer-script-mac.html

tell application "System Events"
  set textToType to "text here"
  delay 3

  repeat
    delay 1
    keystroke textToType
    keystroke return
  end repeat
end tell

İhtiyacınız olanı, "burada metni" tırnak içinde değiştirin. Otomatik yazımda birden fazla metin satırınız varsa, daha fazlasını ekleyin. set textToType2 to "text here 2" ve keystroke textToType2 keystroke return

Ayrıca, temel kodlama bilgisiyle, seçiminize göre birkaç parçayı değiştirebilirsiniz. Bu betiği denedim ve gerçekten iyi çalışıyor, ancak yalnızca Windows için en iyisi rsclient.exe değil.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.