Metin mesajlarım iPhone'dan bilgisayara nasıl yedeklenir


2

İPhone'umda çok değerli mesajlarım var. İTunes kullanmadan bilgisayara nasıl özgürce yedeklerim?


İTunes kullanmak istemiyorum. Mesajları kolayca yedeklememe yardımcı olabilecek başka bir yazılım biliyor musunuz?
Rene Viruet

1
İTunes'u kullanmak istememenizin sebebi nedir ve bilgisayarınızın işletim sistemi nedir - cevapları etkileyecektir - ayrıca daha fazla bilgiye sahipseniz, lütfen soruyu düzenleyin ve silinebilecekleri için yorumlar eklemeyin, çok daha kolay hale getirir anlamak için
Mark

Yanıtlar:


1

iPhone'unuzu bilgisayarınıza bağlarken iTunes'a gidin ve yedekleyin. Bilgisayarınızda iCloud'da değil yedekleme yaptığınızdan emin olun. Lütfen kaydedilmiş metin mesajlarının görüntülenmesi hakkında gerekli bilgileri bulabileceğiniz bu Sayfayı ziyaret edin:

Bilgisayarınıza iPhone SMS Yedekleme - Hongkicat

Umarım bu yardımcı olur :) Şerefe

moesphemie


1

İExplorer uygulamasını kontrol etmeli ve metinleri iTunes olmadan çeşitli biçimlerde doğrudan bilgisayarınıza aktarmalısınız . Uygulama verileri, fotoğraflar, filmler vb. Dahil olmak üzere diğer birçok dosyayı da dışa aktarabilirsiniz. Yanlışlıkla silmiş olabileceğiniz dosyaları ayıklamak için iTunes yedeklemelerini açarak tüm yedeği geri yükleme gereksinimini azaltır.

Sadece mutlu bir müşteri: Macroplant'ta maddi borcum yok.


0

PhoneView işi sizin için yapacak. Ücretsiz bir deneme sürümü var, nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Şirkette herhangi bir hissem yok ama onların ürünlerini kullanıyorum. Tam olarak ihtiyacın olan şey bu.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.