İPhone'a uygulamanın eski bir sürümünü nasıl yüklerim?


18

Trello Uygulamasını iPhone'uma yüklemek istiyorum . Telefonda iOS 7 var. Uygulamayı yüklemeye çalıştığımda, iOS'un en az 8 sürümüne ihtiyacı olduğunu söylüyor.

Özellikle yalnızca bir Uygulama yüklemek amacıyla iOS sürümümü yükseltmek istemiyorum. Ancak, kullanmak istiyorum, bu biraz önemli.

Bunun nasıl yapılacağı hakkında bir süre aradım, ancak yalnızca Uygulamayı daha önce yüklediyseniz ve iTunes'daki "Satın Alma İşlemleri" sayfasında veya bunun gibi bir şeyde görünürse işe yarayacak çözümler bulabilirim. Ve bu durum için geçerli değil.


İPhone'umdaki işletim sistemini yükseltmek zorunda kalmadan uygulamanın eski bir sürümünü ("yalnızca" iOS 7 gerektiren) nasıl yükleyebilirim?


Muhtemelen uygulamanın eski bir kopyası veya iTunes'daki eski uygulama ile tam bir iPhone yedeklemeniz yoksa hapishane kırılmadan olmaz.
andrewmh20

Yanıtlar:


9

Apple Destek makalesi , uygulamayı istediğiniz sürümde almak için ne yapmanız gerektiğini açıklıyor gibi görünüyor .

 • Senin App Store'a gidin iPhone .
 • Güncelleştirmeler'e ve ardından Satın Alındı'ya basın.
 • Oraya vardığınızda, Apple hesabınızı göstermeli ve Satın Alma İşlemlerim yazacaktır.
 • Buna basın, tüm uygulamalarınızı gösterecektir
 • Trello'yu bul ve indirmeyi dene. App Store'da uygulamanın iOS sürümünüzle uyumlu bir sürümü varsa, telefonunuza indirmenize izin verir.
 • Sürüm mevcut değilse iTunes App Store'a gidin, uygulamayı bulun ve Derecelendirmeler ve İncelemeler'i tıklayın.
 • Orada App Support yazan bir düğme var. Bunu tıklayın ve geliştiriciye bir sorgu koyun. İhtiyacınız olan uygulamanın sürümünü doğrudan onlardan indirmenize izin verebilirler.

Tüm bunlar başarısız olursa, Todoist gibi diğer seçenekler muhtemelen uygulamalarının erişebileceğiniz eski sürümüne sahiptir.

Bu maalesef bu sorudan önce bu uygulamayı indirmiş gibi görünmüyor gibi, bu uygulama ile size yardımcı olmayacaktır, ancak yanlışlıkla daha sonra artık çalışmayacak bir uygulamayı yükseltmeniz durumunda size yardımcı olacaktır. iOS sürümü.

 1. İTunes'a gidin ve uygulamanın yeni sürümünü kitaplığınızdan ve ayrıca sürücünüzden silin.
 2. Sürücünüzdeki Müzik> iTunes> iTunes Media> Mobil Uygulamalar klasörüne gidin.
 3. Bu klasörde mevcut uygulamaların tümü ve Önceki Mobil Uygulamalar adlı bir klasör olacaktır.
 4. Önceki Mobil Uygulamalar, iTunes üzerinden her güncelleme yaptığınızda Uygulamalarınızın tüm eski sürümlerini depolar.
 5. Uygulamanın iOS sürümünüzle çalışan sürümünü bulun ve iTunes'a sürükleyip bırakın. iTunes, Uygulamanın bu sürümünü kitaplığınıza yeniden yükleyecek ve dosyayı tekrar Mobil Uygulamalar Dizini'ne taşıyacaktır.
 6. Uygulamayı telefonunuzdan silin, ardından telefonunuzu senkronize edin ve eski uygulamanın yüklenmesi gerekir. İTunes'daki telefona ve uygulamalara tıklayıp iTunes'u eklemeniz gerekebilir.

Uygulamayı almakta iyi şanslar.


2
Bazı nedenlerden dolayı iTunes'un son sürümünün uygulamaları cihazdan bilgisayara senkronize etme seçeneği yok gibi görünüyor, bu nedenle Mobil Uygulamalar'da görünmüyorlar. Uygulama senkronizasyonunu nasıl açacağınızı biliyor musunuz?
Matthew

1
@Matt Bunu yalnızca <= 12.6.3 iTunes sürümlerinde yapabilirsiniz. Bu yardım makalesinde
12.6.3'e

2

Sahipliğinizin olması için "yeni" uygulamayı bilgisayarınıza indirin. Şimdi, telefonunuzda, uygulama mağazasına gidin ve buluttan indirmeyi deneyin. Bu sürümün uyumlu olmadığı ve daha eski bir sürümün sunulacağı söylenecektir. Teklifi kabul ettiğinizde telefonunuzda çalışan bir sürüme sahip olursunuz. İşiniz bittiğinde yedeklemeyi unutmayın.


2

Bunu sadece Phillips Hue uygulamasıyla (8.0+ uyumlu) ve iOS 7.0.4'ü kullanarak yaptım. Temel olarak, uygulamayı bilgisayarınızdaki App Store'dan indirirsiniz. Ardından, uygulamayı telefonunuzda bulun ve Get + yerine Cloud indirmesini görüntülemesi gerekir. Uygulamanın daha eski uyumlu bir sürümü varsa, yükleyebilmeniz gerekir. Benim için çalıştı!


"Uygulamayı indir" için daha ayrıntılı olabilir misiniz? AppStore'da sadece "+ Get" butonum var ve bastığımda 8.0 sürümüne yükseltmem gereken mesajı alıyorum.
dma_k

"Bilgisayarınızda App Store" ... belki de "Bilgisayarınızda iTunes" anlamına gelir.
GEdgar

0

Apple talimat yukarıda, ipa dosyası da Appstore Satın alınan listesinde olacağını izleyin çünkü eğer cevap kolay, verilmez ... Mac iTunes 12.3.1 içinde benim elcapitan tüm (eski ve yeni) bulunmaktadır aynı klasör "Mobil Uygulamalar" klasörü, ancak her uygulama bir kez yüklenen en son sürümü.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.