Apple Müzik için iCloud Müzik Kütüphanesi'ni kullanırken iTunes arşivimi iPhone'umla nasıl senkronize edebilirim?


12

Apple Music'i (parçaları ve çalma listelerini Müziğim çalma listesine kaydederken) kullanabilmem için iCloud Müzik Kütüphanesi'ni açık tutmam mümkün mü ve aynı zamanda eski moda yolla elde ettiğim herhangi bir müziği senkronize etme yeteneğini koruyor (indirmeler, CD'ler) vb.) ve iTunes arşivime eklensin mi?

Apple Music kullanırken müziği telefonumla senkronize edebilmek için iCloud Müzik Kütüphanesini açıp kapatmak çok can sıkıcı.


Baktım ve baktım ve bunun mümkün olduğunu söyleyen kimseyi bulamadım, ama kör iyimserlikten bir ödül getirme
miken32

1
Bu sorunun çözülmesi için aylarca bekledim .. Ama sadece yoruluyorum .. Apple Music hizmetini iptal etmeyi düşünüyorum ..
Fidel Eduardo López

2
@ FidelEduardoLópez bir aydan fazla bir süredir Apple ile açık bir bilet aldım. Geçen hafta bir tane daha açtım. Apple'daki hiç kimse bunu yapıp yapamayacağınızı doğrulayamıyor gibi görünüyor. Bu Senkronizasyon 101 değil mi?
Julien

support.apple.com/tr-tr/HT204925 İşte mümkün olduğunu ima eden Apple postası.
Julien

1
Apple Music, bu sorunun farkına varana kadar harika görünüyordu, başka bir yerde satın alınan herhangi bir müziği ekleyemeyeceğim anlamına geliyordu, sonunda araştırma Apple Music'i tamamen iptal etmem gerektiğine karar verdi. Elmadan gelen garip davranış, elma müziğini bir ürün olarak sabote etmek için mükemmel bir yol gibi gönderin.
Colin Jack

Yanıtlar:


2

Tamam, bence bunu yapmanın bir yolu var, ama bu benim tercih ettiğim yöntem değil.

İPhone veya iOS aygıtınız için iCloud Müzik Kitaplığı'nı açtığınızda, masaüstündeki iTunes kitaplığınız için de açık olduğundan emin olmanız gerekir. Bunu yaptığınızda Apple, iTunes arşivinizi otomatik olarak iCloud'a yükler. Ardından, iTunes arşiviniz iOS aygıtınızda görünür. Bu parçaları yerel olarak kaydetmek istiyorsanız, bunu cihazın kendisindeki Apple Music içinde yapmayı seçmelisiniz.

Temel olarak, Apple müziğinizi bir USB kablosuyla yerel olarak senkronize etme fikrini ortadan kaldırdı, veri bağlantınız veya WiFi üzerinden kablosuz olarak yapmalısınız. Önce Apple'ın iCloud sunucularından sonra cihazınıza geri dönmesi aptalca ...


Bu sorunu çözmüyor. ICloud müzik kitaplığını etkinleştirdiğinizde, neyin senkronize edileceğini yönetemezsiniz , bu da sorunun ana noktasıdır. Ben ve OP'nin istediği iCloud müzik kütüphanesinin tek yararı, Apple Music'ten bir cihaza müzik kaydedebilmektir.
miken32

Heh, ben OP. Bunun aradığımız çözüm olmadığını kabul ediyorum. Bunu yapmanın başka bir yolunu görmüyorum. Apple, kullanıcıların kitaplıklarını cihazlarıyla nasıl senkronize edebileceklerini revize etmedikçe (ki Apple olduğundan ve en iyisini bildikleri için kesinlikle şüpheliyim). Tüm kitaplığınızı cihazınızda ('bulutta') göreceksiniz ve yerel olarak ne kaydedeceğinizi seçebilirsiniz ... Yardım ederse cihazınızda yalnızca kaydedilmiş öğeleri de gösterebileceğinizi düşünüyorum.
Fam

Haha farketmedim bile.
miken32

Teşekkürler!!! Bilgisayarları değiştirdim ve aylardır telefonumun neden güncellenmediğini bilmiyordum. Çok sinir bozucu.
lmyers

2

Katılıyorum, bu yönetmek için büyük bir acı ve açtığımdan beri beni rahatsız ediyor.

Olduğu söyleniyor, ben sadece denedim ve işe yaradı:

  • İOS Cihazınızdaki iCloud Müzik Kütüphanesini kapatma
  • Bilgisayarınıza takın ve çalma listelerini senkronize edin
  • İOS Cihazınızda iCloud Müzik Kütüphanesini açın

Zaten orada olan oynatma listelerini silmez; iCloud Oynatma Listelerinizle birleştirilir.


1
Bu sadece geçici bir çözümdür. İCloud Müzik Kütüphanesi açıkken USB kablosu üzerinden tekrar senkronize etmeye çalıştığınızda, bunu yapmanıza izin verilmez.
Fam

1
Bu işe yarar, ancak oynatma listelerinizin gerçek içerikleri artık cihazlarınız arasında senkronize edilmez. tüm bu size iTunes çalma listelerinizi bir kez klonlamak.
Julien

Buraya cevap veremem çünkü bu toplulukta yeniyim, ama bu benim için çalıştı. Sign out from your iTunes and you'll find the option to sync music and videos. Then go to your music section and select sync entire music library and BOOM!!Çalışacak.
Daksh Gargas

-1

Bunu denedin mi? (Kırmızı kare içinde)

resim açıklamasını buraya girin

Müziğinizi bir çalma listesi içinde gruplandırabilir ve yalnızca Playlistalttan senkronize edilecek çalma listesini seçebilirsiniz .

Apple Music iCloud Library sorunum olduğu ve müziği çevrimdışı kaydedemediğim için henüz denemedim.

Bu size yardımcı olduysa bana bildirin!


5
Sorun, iCloud müzik kütüphanesi etkinleştirildiğinde, müziği tıkladığınızda bunlardan hiçbirini almamanızdır. "İCloud müzik kütüphanesi açık" diyen boş bir ekran alırsınız. Başka hiçbir şey!
miken32

Bunu test edemediğimi söylemiştim. Aşağı oylama gerekli değildi. Umarım size yardımcı olabilecek birini bulursunuz;)
Silviu St

Downvote gerekli değil mi? Buraya sadece yanlış bilgi veriyorsunuz. Bu cevap olmalıdır downvoted edilecek.
Neel

Cevabımı sürdürdüğün için teşekkürler. Sadece aşağıya vurabilirsin;)
Silviu St
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.