Bir e-posta yazarken bir resmi doğrudan iOS Mail uygulamasına nasıl eklerim?


5

İPhone 4s'imden bir görüntü göndermek istediğimde iş akışı kolaydır. Resimlere gidiyorum, hedef imajı seçiyorum ve ardından sol alt köşedeki "paylaş" ikonuna tıklıyorum. O zaman elbette ek mesaj ekleyebilirim ve ekli e-postam gönderilmeye hazır.

Sorun değil, peki ya mesela sadece düz metin e-posta yazıyorsam. Bunun ortasındayım ve sonra bir resim eklemeye karar verdim? Postadan çıkmak istemiyorum. Bir görüntüyü (dosyayı) doğrudan oradan eklemenin bir yolu var mı? Ben gerçekten algılayıcı bir erkeğim ama bu durumda ataş sembolüne sahip herhangi bir simge veya bir şey ekleyebileceğimi önerecek benzeri bir şey göremiyorum.

Yanıtlar:


8

Metin alanında herhangi bir yere basın ve basılı tutun. İçeriksel bir menü görünecektir. Mesajda metin yoksa, sağdaki seçenek "Fotoğraf veya Video Ekle" diyecektir.

görüntü tanımını buraya girin

Metin varsa, seçenekler "Seç", "Tümünü seç", "Yapıştır" ve bir ok olacaktır. Oku tıklamak "Fotoğraf veya Video Ekle" gösterecektir

görüntü tanımını buraya girin

Üzerine tıklayın ve eklemek istediğiniz Fotoğraf veya Videoyu seçin.


1
Teşekkürler Jaime! Her ne zaman sağ oku yumrukluyorum, bağlam menüsü kayboluyordu! Sanırım parmağım çok büyük. TAMAM. Şimdi daha hassasım ve işe yarıyor. EDIT: Tam olarak - ekran görüntüleri için teşekkürler. :)
Matt Komarnicki

Keşke sadece resimlerle değil, bir şeyler eklemenin bir yolu olsaydı.
magma

1
İOS ile işlerin nasıl bu kadar basit olduğu çok komik, ama bulmak çok zor! Bu harika cevap için teşekkürler
Jarko
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.