Mac OS X 10.10.4’ün sourceforge.net adresinden indirilmesine nasıl izin verilir?


0

MacBook'uma QUCS (Quite Universal Circuit Simulator) yüklemeye çalışıyorum. Takip eden bağlantı http://qucs.sourceforge.net/build.html , Homebrew kullandım ve MacOS için talimatlar oluştur bölümündeki talimatları takip ettim.

curl: (22) İstenen URL, hata döndürdü: 404 Bulunamadı Hata: "adms" kaynağı indirilemedi Yükleme başarısız: http://downloads.sourceforge.net/project/mot-adms/adms-source/2.3/adms-2.3.4.tar.gz?r=&ts=1437800272

Bazı araştırmalardan sonra Mac'imin source.net'ten herhangi bir tür dosyayı indirmeme izin vermediğini öğrendim. "Güvenlik ve Gizlilik" konusundaki tercihlerimi "İndirilen uygulamalara izin ver: Herhangi bir yerden" olarak değiştirmeme rağmen, bu yardımcı olmuyor. Ayrıca güvenlik duvarımı kapattım ancak hiçbir şey değişmedi. Neler olduğu hakkında bir fikri olan var mı?


1
"404 Bulunamadı Hatası" güvenlik ayarlarınızla hiçbir ilgisi yoktur, sunucunun (downloads.sourceforge.net) bu ada göre hiçbir şeyinin bulunmadığı bir hata veriyor.
Gordon Davisson

Yanıtlar:


1

SourceForge şu anda sorun yaşıyor. Diğerleri de indirirken sorun yaşıyor. Yazarın ikilileri başka bir kaynağa yüklemesini istemek zorunda kalabilirsiniz.

Konfigürasyonunuzla ilgili bir sorun olsaydı, yine de sadece çalıştıramayacağınız veya internete hiç erişemediğinizden emin olabilirsiniz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.