Eski iPhone yardımı


2

Artık AT & T'ye sahip değilim ama yeni bir SIM kartla birlikte etkin olmayan bir iPhone'um var. AT&T hesabı kurmadan iPod touch gibi kullanmanın bir yolu var mı? Eski sim kartım yok; önceki sahibi kartı tuttu.

Yanıtlar:


1

Ne yazık ki (sizin için), Apple, işletim sistemini yalnızca geçerli bir geçerli kablosuz hesabı olan telefonlarda etkinleştirir. Resmi cevap, cihazla birlikte geçerli SIM kartını tutmak ve telefonu satarken / verirken SIM'i hesaptan çıkarmaktır.

Orijinal SIM'i bulamıyorsanız, hala seçenekleriniz var. Bir şeyleri etkinleştirmek için aktif bir SIM karta ihtiyacınız olacak. (Muhtemelen bu telefonun AT&T'ye kilitlenmiş olması muhtemeldir - bu nedenle AT&T SIM olması gerekecektir) En kolay olanı AT&T'den 6 $ SIM satın almak ve her yerde mağazaları var.

İTunes üzerinden aktive edildiğinde, söz konusu SIM süresi, hesap süresi dolduğunda veya SIM kart artık aktif olmasa bile iTunes'daki bu cihazı aktive etmeye çalışacaktır.

Cihazın jailbreak ve / veya kilidini açabilirsiniz, ancak daha yeni bir işletim sistemi sizi jailbreak'i yeniden yapmak veya işin kilidini açmak için özendirirse daha fazla iş olabilir.


2
ABD’de, bir yere AT&T ön ödemeli kart alamaz mısınız? Güney Afrika'da yapabiliriz. Hemen hemen her AT&T SIM kart telefonu etkinleştirir. Alternatif olarak, jailbreaking var Jaailbreaking iPhone 2G için oldukça güvenlidir. % 100 çalışan gerçekten harika bir yöntem var. (boot neuter) IPhone 2G için herhangi bir güncelleme yapılmayacak - 3.1.3.
Paul Eccles

İyi nokta - Genel düşünüyordum ama orijinal bir metal arka kenarı sadece iPhone olabilirdi ve "eski" olan bir 3G / 3GS / 4 değil
bmike

mmm ... 2G olduğunu varsaydım. Görüyorum ki OP belirtmedi!
Paul Eccles
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.