IMAP klasörlerini kullanarak iOS cihazlarında e-posta bildirimleri alma


1

İCloud hesabımı e-postaları almak için kullanırken, içeriği beğenime göre düzenlenmiş bir moda filtrelemek için yapılandırdım.

Diyelim ki ben var:

Inbox
VIP
Drafts
Sent
Archive
Trash

Tüm bunlar normal olarak ayarlanmış ve Apples Mail gibi yerel bir uygulama kullanıldığında, bu işlemlerin tümü doğru şekilde gerçekleşir.

Şimdi iCloud.com'da kurallara sahip çok sayıda klasör oluşturdum, böylece tüm aygıtlarım her aygıt / mac için el ile yapmak zorunda kalmam yerine bu klasörlerle senkronize edildi.

Örneğin ben var:

Folders    +
   Family
   Friends
   Coworkers

İ bu klasörler için iCloud.com gelen belirledik kurallar ileriye oldukça düzdür, yani "iletileri taşı example-person@gmail.com için Aile vs vs klasörde"

Bütün bunlar olması gerektiği gibi çalışır. Orada sorun yok. Ancak herhangi bir yeni e-posta bildirimi almıyorum ve bu klasörler halinde sıralandıklarında telefonuma kesinlikle gönderilmiyor. Bir şey aldığımı bilmenin tek yolu, iOS posta uygulamasındaki belirli hesaba tıklamam ve ardından güncellenmeleri için her bir klasöre gitmem gerekiyor. Afiş uyarıları veya rozet / ses almıyorum. İCloud'daki her klasör için yeni mesajları manuel olarak kontrol etmeliyim.

'Yeni Veri Al' ayarımın tüm hesaplar için Push olarak ayarlandığını ve e-postalarımı hemen istediğimden ve ayarlandığı şekilde doğruladım. Ayrıca, söz konusu iCloud hesabındaki alt klasörleri seçtim ve Push için de seçildiklerinden ve olduklarından emin oldum. Hala bildirim veya rozet yok.

Eylem seyri için herhangi bir öneriniz var mı?


Hmmm "normal" durumda bildirimi neyin tetiklediğini biliyor musunuz? Apple'ın gelen posta işleyicilerinde bir kuralsa, bir IMAP klasörü olayında tetiklenmez. Bunun iCloud kuralları ile mümkün olup olmadığını bilmiyoruz. Sanırım yalnızca Apple tabanlı e-posta hesabınızı kullanıyorsunuz, değil mi?
rholmes

Hayır değilim. Birden fazla hesabım var @ rholmes biliyorum? Evet. Yukarıda bahsettiğim şey. Alma hızını ayarlama ve basılmasını istediğim klasörlerin seçili olduğundan emin olun. İşe yaradığını nasıl bilebilirim? Çünkü iPad'im için çalışıyor. Ama bir sebepten ötürü, bazı ortamlara ya da bir yerlere bakmadığımı hissediyorum.
ruh

Evet, iyi bir kullanım durumu gibi gözüküyor - kurulumum o kadar gelişmiş değil bu yüzden yardımcı olabileceğimi sanmıyorum ama ilginç bir soru - kimsenin ona bakmamasına şaşırdım. +1
saat

Evet ben de. Herhangi bir yardım çalıştıkları için @rholmes sayesinde rağmen takdir edilmektedir
soulshined

düşük güç modun açık mıydı? Ayrıca, biri doğrudan gelen kutusuna diğeri de aile demek için başka bir cihazdan iki sahte posta göndererek de kontrol edin. Ayrıca, iPhone posta ayarları-> bildirimler-> iCloud'a gidin ve tümünü etkinleştirin.
ankiiiiiii
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.