AppStore, OS X 10.10.5 güncellemesini yüklemez


10

10.10.5 güncellemesini yüklemeye çalışıyorum. İmkansız görünüyor. App Store'da "güncelle" yi her tıklayıp yeniden başlatmayı onayladığımda, bir iletişim kutusu açılır: Kullanılabilir güncellemeler değişti. "Ayrıntıları göster" i tıkladığımda hiçbir şey olmuyor ve güncelleme yüklü güncellemelere ekleniyor.

Belki indirme bozuktur? AppStore'u yamayı tekrar indirmeye nasıl zorlayabilirim? Güncellemeyi yine de yükleyebilir miyim? AppStore indirmelerini nereye koyuyor?

AppStore, mevcut güncellemelerin değiştiğini söylüyor

Bir sürü "yüklü" 10.10.5 güncellemesi


Elle yükleme beklendiği gibi çalışır.
Teffi

Bu bir Sierra güncellemesi sırasında oldu. İTunes'u öldürmek güncellemeye kullanıcı arayüzü aracılığıyla devam etmeme izin verdi.
eebbesen

Yanıtlar:


8

10.10.4'ten güncelledim ve aynı problemi yaşadım. Yeniden başlattıktan sonra bile bu döngü sona ermedi. Bu komutla güncellemeyi komut satırından yükleyerek çözdüm:

softwareupdate -i -a

Bu komutu vermek için, Terminal uygulamasını açın ve komutu girin. Araç, yazılım güncelleme paketini indirip yükledi. Sonunda araç sisteminizi yeniden başlatmanızı bildirir. Yeniden başlatmadan sonra 10.10.5 kuruldu ve her şey yolundaydı.

Bu araçla ilgili ayrıntılar için bkz. Https://support.apple.com/en-us/HT200113


Bu Error installing updates.komutu çalıştırırken alırsanız , önce çalıştırın sudo -s.
Liron Yahdav


1

10.10.4 sürümüne güncelleme yapmadıysanız, Combo güncellemesi gereklidir. 10.10.4 çalıştırıyorsanız, yalnızca 2 yerine 1 gb olan (açılan olmayan) güncelleştirmeye ihtiyacınız vardır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.