Bootcamp güncellemesi 3.3 sürümünde durduruldu


1

Windows 7 çalıştıran Bootcamp ile kurduğum 2011 MacBook Pro'um var. Geçenlerde OS X tarafını da Yosemite'e yükselttim.

Tam model: Apple MacBook Pro "Çekirdek i7" 2.2 17 "2011 başında

Maalesef, Bootcamp sürümüm (Windows'ta) 3.3'te kaldı. Apple Software Updater içinden hiçbir güncelleme gelmiyor. Bu neden? Bilgisayarımın kendisine sunulan en yeni bootcamp sürümüne sahip olmamasının nedenini bulamıyorum.

Burada çok benzer bir soru soruldu: MacBook Pro'mu BootCamp'ın en son sürümüne nasıl güncellerim? ama cevapları yok.

Soru: Yazılımım / donanımım için izin verilen maksimum sürüme Bootcamp v3.3 mü yoksa, bootcamp sürümümü güncellemek için kullanmam gereken Apple Yazılım Güncelleyicisinden başka bir yol var mı? Yine, Apple Yazılım Güncelleyicisi edilir değil (o v3.3 kadar geçmişte bana Kampı güncellemelerini yukarı sağlamak olmadığı gerçeğine rağmen) bana son sürümünü bırakmadan


1
Farklı sormaya hoş geldiniz. Bunu kapatalım ve cevapları olmayan soruyu destekleyelim. Sorunuz maddi olarak farklı değilse, tüm cevapları, yanlış cevapları, ana konu üzerinde yanlış başlangıçları tutmayı tercih ederiz. Bu konuda rehberlik için yardım merkezine bakınız .
bmike

Tam OS X sürümünüzü ve tam BootCamp sürümünüzü listelemek için bunu düzenleyebilir misiniz? Bağlantılı olanın sorduğu şey olmayan bir sorunuz varsa bekletmeyi kaldırabiliriz. Bu konuyu çok geniş bir şekilde kapatmaya hevesliyim, çünkü burada sahip olmak istediklerimize karşı bir öğretici soruyor gibi görünüyor - araştırmayı gösteren ve bir şeyi net olarak soran dar bir soru.
bmike

1
@bmike, sorumu ek bilgilerle yeniden biçimlendirmek için bıçaklandım. Lütfen bir
Ryan Griffith

Yanıtlar:


1

Windows 7'nize (32bit / 64bit) bağlı olarak indirebilirsiniz - Windows 7'ye önyüklenir - Windows 7-32bit Eğitim Kampı Destek Yazılımı 4.0.4033 veya Windows 7-64bit Eğitim Kampı Destek Yazılımı 5.1.5621 için MacBook Pro'nuz için Doğrudan 2011 başında.

Tüm desteklenen Mac modelleri için genel bakış: Windows'u Boot Camp kullanarak Mac'inize yüklemek için sistem gereksinimleri

İndirilen dosyayı açın ve setup.exe dosyasını başlatın. Veya tek sürücüleri normal Windows yöntemleriyle güncelleyin.


Cevap için teşekkürler. Bootcamp’ın Apple Yazılım Güncelleme uygulaması ile neden orada güncellemek için kullanılmasına rağmen otomatik olarak güncellenmediğini biliyor musunuz?
Ryan Griffith

Hiçbir fikrim yok. Belki güvenlik duvarı kurallarınız veya diğer Windows 7 güvenlik önlemleriniz indirmeyi yasaklar.
klanomath

Yırtıldım çünkü bu, bootcamp'ın güncellenmesi konusundaki temel sorunumu düzeltti, ancak güncellemeyi Apple Yazılım Güncelleme aracıyla alıp almamam konusunda sorumu ele almıyor. İCloud, QuickTime, iTunes, vb. Araçlarla başka güncellemeler alıyorum. Daha fazla cevap gelmezse, önümüzdeki 24 saat içinde, bunu kabul edeceğim ve ödülü ödüllendireceğim. Yardımın için çok teşekkürler.
Ryan Griffith
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.