TM yedeklemesinden geri yükleme, Mail'in Mac Air'de HD alanını almasına ve tüketmesine neden olur


1

Yosemite 10.10'da MacBook Air 256 GB HD kullanıyorum. Geçenlerde, çok çeşitli e-postaların kaybolduğunu fark ettim. Posta kutusunu yeniden oluşturmak sorunu çözmedi, bu yüzden Macimin tamamını Zaman makinesinden geri almaya karar verdim. 5 gün hayal kırıklığı ve işte buradayım.

Time Machine yedeklemeden geri yükler ancak Mac Mail'i başlattığımda mesajları almaya başlıyor. 130 GB e-posta adresim var. Mail mesajları alırken ne olduğu anlaşılıyor, sistemde yinelenen bir klasör oluşturuyor ve HD alanına giriyor ve sistemin alanı tükendiğinde geri yüklenmesine izin vermiyor. Neredeyse tüm e-postaları içe aktardığı zaman, mac'umun alanı doldu ve bu nedenle orijinal durumuna geri dönmeme izin vermiyor.

Bu e-postaların çoğaltılmasının ve bu durumda olsa bile, bu yinelenen e-postaların nerede saklandığı ve bu klasörü el ile silebilmemin bir nedeni var mı?

Yanıtlar:


1

~ / Library / Mail de denerim. Bu klasördeki içerikleri silebilir, ardından postaya girebilir ve her şeyin senkronize edildiğinden emin olmak için gelen kutunuzu yeniden oluşturabilirsiniz.

Not: Buna Mac denir Kitap Hava

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.