İOS9 henüz hazır değilse nasıl Apple yeni iPhone 6'lar üretebilir [kapalı]


0

okudum İşte o:

Apple, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus seri üretime Ağustos ayının ortalarında başladı.

Cihaza işletim sistemi kurmak için ihtiyaç duydukları üretim sürecinin sonunda bir yerde olduğunu varsayıyorum. Yeni iPhone'ların önceden yüklenmiş iOS9 ile çıkması bekleniyor. İOS9 henüz hazır değilse, Apple bu yeni işletim sistemini Ağustos ayında üretilen cihazlara nasıl yükleyebilir? Ya da belki iOS9 çoktan sonuçlandı ve henüz eski aygıtları yükseltmemize izin vermiyorlar mı? Ya da aktivasyon sürecinin bir parçası olarak, başka bir yerde, yeni bir iPhone, cihaza önceden yüklenmemiş olan tamamlanmamış iOS sürümü için yamaları indiriyor?

PS Bunun iPhone 6S ve iOS9'a özgü olmadığını ve her yıl yeni bir cihazda ve yeni bir iOS sürümünde gerçekleşmesi gerektiğinin farkındayım.


Bu soruyu konu dışı olarak kapatmak için oy kullanıyorum çünkü Apple teknolojisi kullanıcıları için pratik sorulara odaklanıyoruz. Apple'ın neden veya nasıl çalıştığını sormak için iyi bir yer değiliz. Karşılaştığınız bir sorunu çözecek bir bileşen yoksa, bu en iyisidir. Farklı Sohbete Sor . Biz yardımcı olabiliriz Farklı Meta'ya Sor Bunu düzenlemek için yardıma ihtiyacınız varsa, karşılaştığınız sorunu ve kendiniz denemek ve çözmek için yaptığınız araştırmayı ayrıntılı olarak açıklayın.
bmike

Yanıtlar:


3

Tam spekülasyon - ancak ...
'seri üretime başlamak' mutlaka o gün ilk komple, paketlenmiş cihazı oluşturmak anlamına gelmez.

Muhtemelen farklı tedarikçiler devre kartları yapmaya, bileşen eklemeye, metal işleri, cam eşyalara vb. İşlem yapmaya başlayacak.

Bütün bunlar haftadan 2 aya kadar bir sürebilir.

Bir noktada, tüm kritik bileşenler bir yerde toplanacak & amp; montaj başlayabilir.
Montajdan sonra, bir işletim sistemi eklemek için hazırlar.

Bu sadece bu hafta gerçekleşiyor olabilir, hatta gelecek haftaya kadar da olmayabilir. - & amp; iOS 9'un gerçekleştiği zaman hazır olması çok muhtemel.
Geleneksel olarak GM, 9 Eylül 2015 Salı günü gerçekleşecek olan Açılış Konuşması'ndan birkaç saat sonra geliştiricilere verilir.

Bu, üreticilerin ne kadar önceden bulabileceklerini tahmin ediyor [hiç değilse], ancak tamamlanmış telefonların stoklarının toplanması, paketlenmesi ve paketlenmesi için yeterli zamanın geldiğini varsaymak zorundayız. çıkış tarihi için zamanında sevk; Salı günü açıklanacak.

Bunu daha önce yapmışlardı, o tarihe varabilmekte gayretli olduklarını varsaymalıyız, & amp; üretim hattının bu yöntemle çalışacak şekilde tasarlanması.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.