“Uygulama şu anda indirilemiyor”


18

İPhone 4'üm hiçbir uygulamayı indiremiyor. "Şu anda uygulama indirilemedi" ve "tamamlandı" ve "tekrar dene" yazan bir uyarı mesajı var. Ne yapabilirim?


2
Bu soru, sorunu çözmek için ne yaptığınız konusunda temel araştırmalardan yoksundur. Ayrıca her türlü özelliğe de sahip değildir. Nasıl Sorulur bölümünü okuduktan sonra düzenleyebilir misiniz ? Teşekkür ederim ve Farklı Sormak hoş geldiniz.
bmike

Yanıtlar:


6

Sorununuzu çözmek için lütfen aşağıdaki adımları deneyin. Her adımdan sonra bu sorunu yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.

 1. İndiremediğiniz uygulamanın simgesine çift dokunun ve birkaç saniye bekleyin. İndirme işleminiz devam edecek.

 2. "Tekrar dene" seçeneğiyle bir düğme sunulursa, indirme işleminin hatanın oluştuğu noktaya kadar ilerlemesine dikkat edin ve "tekrar deneyin" e hafifçe vurun. Hata geri dönebilir, ancak ilerleme ilerlediyse, uygulama tamamen indirilene kadar "tekrar deneyin" e hafifçe vurmaya devam edin. Bunu yaptıktan sonra, sorun gelecekteki uygulama güncellemeleri için geri dönmeyebilir.

 3. Ayarlar> Genel> Tarih ve Saat> Otomatik Olarak Ayarla> öğesine dokunun ve “Otomatik Olarak Ayarla” özelliğini kapatmak için kaydırın. Tarihi bir yıl önceden manuel olarak ayarlayın. Şimdi uygulamaları yeniden indirmeyi deneyin. Bir hata mesajı alırsanız, “Otomatik Olarak Ayarla” özelliğini açmak için geri dönün ve uygulamaları tekrar indirmeyi deneyin.

 4. İOS cihazınızı yeniden başlatın. Kırmızı kaydırıcıyı görene kadar açma / kapama (uyku / uyandırma) düğmesini basılı tutup cihazınızı kapatmak için kaydırıcıyı kaydırmanız yeterlidir. Tekrar açmak için, Apple logosu görünene kadar açma / kapama düğmesini basılı tutun.

 5. Ayarlar> iTunes ve App Store> Apple Kimliğiniz> Çıkış Yapın. Cihazınızı yeniden başlatın, ardından Ayarlar> iTunes ve App Store> Oturum açın ve tekrar deneyin.

 6. Ayarlar> Wi-Fi'ye dokunun ve Wi-Fi'yi kapatıp tekrar açın.

 7. Ayarlar> Genel> Sıfırla> Ağ Ayarlarını Sıfırla'ya dokunarak Ağ Ayarlarını Sıfırlayın, ardından iDevice'iniz yeniden başlatılır. Wi-Fi şifreleriniz de dahil olmak üzere tüm ağ ayarlarını sıfırlayacağını unutmayın.

 8. Apple logosunu görene kadar uyku / uyandırma düğmesini ve Ana Ekran düğmesini basılı tutarak cihazınızı sıfırlayın.


3

İşte apple.com'da bulduğum

 1. Bitti simgesi görüntülendiğinde tamam'ı tıklayın
 2. Uçak modunu aç
 3. 15 saniye bekleyin
 4. Disbaled Airplane modu
 5. Keyfini çıkarın Ve cihazınıza bir daha asla olmayacağına söz veriyorum

Uyarı: bazen bu çalışmıyor

Bir iPad cihazında daha iyi çalışır.


Tekrarlanan sert ve yumuşak yeniden başlatmalar sorunu çözmedi. Uçak modunun açılıp kapanması düzeltildi gibi görünüyor. Ayrıca, bunu yaptıktan sonra kabul etmem gereken yeni iTunes Şartlar ve Koşulları olduğunu söyleyen bir pop-up aldım ... Bu geçişin bir şekilde telefonumu bir funk'tan çıkardığından şüpheliyim, bu yüzden bunu yapmamı isteyebilir.
ArtOfWarfare

Benim için çalıştı. Ama neden olduğunu bilmeniz mi gerekiyor? Ve hangi uçuş modu bunu çözmeye yardımcı oluyor?
RIT

3

Bir VPN'ye bağlanmayı deneyin ve ardından indirmeyi veya güncellemeyi tekrar deneyin.

Bir uygulamayı güncellerken sorun yaşıyordum. Çalışıyor gibi görünüyor, ardından şu mesajla başarısız oldu:

resim açıklamasını buraya girin

Burada bulunan önerilerin çoğunu ve tartışmalar üzerinde çalıştım. Hiçbiri benim için işe yaramadı. Bazı öneriler wifi ile uğraşmayı, ağ ayarlarını sıfırlamayı ve DNS'yi 8.8.8.8 olarak ayarlamanızı tavsiye etti. Bu önerilerin çoğunun sorunla ne ilgisi olacağını tahmin edemezdim. Ancak, birçok önerinin ortak paydasının ağ etrafında döndüğünü fark ettim. Bu yüzden, telefonumdaki VPN uygulamasını denememi sağladı. Bunu denedim ve Bingo! VPN'ye bağlanmak güncellemeyi tamamlamama izin verdi.

Bir VPN'ye nasıl bağlandığım konusunda net olmak için Apple'ın App Store'daki PIA uygulamasını kullandım. Eminim birçok VPN seçeneği vardır. Ancak mesele şu ki, iPhone'umda bulunan bir VPN istemcisinden bir VPN sunucusuna bağlantı yapıldı. Bu arada bir iPhone 5S.


VPN de sorunumu çözmüş görünüyor. DNS olabilir mi (openDNS kullanarak).
flyboy777

2

Genellikle sabit yeniden başlatma bunu düzeltir ... Cihazınızı yeniden başlatmaya zorlamak için, Uyku / Uyandırma ve Ana Sayfa düğmesini Apple logosunu görene kadar en az 10 saniye basılı tutun.


0

Benim durumumda, iPad 2'mi iOS 6.1.3'e düşürdüm ve herhangi bir uygulama yükleyemedim (ancak Safari'ye göz atabilir, App Store'u görüntüleyebilirim vb.). En iyi 2 cevaptaki tüm çözümleri denedim, ayrıca iOS 6.1.3'ü tekrar parlattım, ancak hepsi boşuna.

Sonunda bir VPN bağlantısı kurdum ve uygulama indirmeye başladığından çok memnun oldum. Ayrıca bir HTTP proxy ayarladım ve işe yaradı.

IMO, Uçak Modu'nu ve oturumu kapatmayı denediyseniz, Apple Kimliğinizde oturum açıp her ikisi de çalışmıyorsa - git biraz VPN veya proxy alın - ağınız iPhone'unuzla çözmeyeceğiniz tuhaf bir şey yapıyor, iPod touch veya iPad. Bu özellikle App Store bölgeniz konumunuzla eşleşmiyorsa dikkate alınmalıdır (aşağıya bakın).

Komünist Parti , App Store'un bazı işlevlerini açıkça engellemiş olabilir (Not: Apple Kimliğimin bulunduğu bölge (Çin anakarası) yerine ABD olarak ayarlanmış).

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.