hem dizüstü bilgisayarımda hem de iphone'daki e-postaları silme


-1

MacBook Pro'umda kullandığım bir döviz takas hesabım var ve iPhone'umla senkronize ediliyor. En yeni güncellemeye kadar, dizüstü bilgisayarımdaki bir mesajı sildiğimde telefonumdan da sildi ama son zamanlarda sadece bilgisayarımdan sildi! Yardım . . . her iki yeri de otomatik olarak silmeyi nasıl sağlayabilirim?

Yanıtlar:


1

Her ikisi de Exchange hesapları kadar sürece (POP veya IMAP yerine), bu "görünümlerin" her ikisi de aynı sunucudaki hesaba bakıyor olmalıdır. Exchange benzer (temelli değilse), tüm işlerin sunucuda yapıldığı ve özel olarak indirilmediği sürece yalnızca yerel cihazda önbelleğe alındığı IMAP'ye benzer.

Yapacağım şey, OWA web arayüzünüze giriş yapın (görünüm web erişimi) ve oradaki çeşitli posta kutularında ne olduğunu görün. Web istemcisi, önemli verileri önbelleğe almaz; bu nedenle hesabınızdakilerin canlı görüntüsüne yakındır. Mac'inizdeki Outlook'a ve (muhtemelen) iPhone'unuzdaki mail.app'e bakın ve web arayüzünün gerçekliğine en yakın olanı görün.

Hangisi en yanlış gibi görünüyorsa, o cihazdaki hesabı silin ve yeniden ekleyin. Bu genellikle bir yeniden senkronizasyonu zorlar ve her iki uygulamayı da sunucuyla güncel hale getirir.

Microsoft'un (ücretsiz) Outlook istemcisini IOS için keşfedene kadar Exchange (iş) e-postamı için IOS mail.app kullandığımı unutmayın. Bunu geçen sene (ver ya da al) kullanıyorum ve Microsoft Exchange sunucularına bağlanırken yerleşik IOS mail.app'den biraz daha iyi çalıştığını gördüm.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.