İPhone 6 kamera rulomdaki bir video dosyasının boyutunu nasıl öğrenebilirim?


7

İPhone 6 kameramdaki bir video dosyasının boyutunu bilgisayara bağlamadan nasıl bulabilirim.

Yanıtlar:


2

Başka bir 3. parti uygulama seçeneği de Google Foto uygulamasıdır. Bir fotoğraf veya videoya tıklayıp 'bilgi' seçeneğini seçebilirsiniz. Bir yükleme başlatıp iptal etmeyi gerektirmez.

Bunun yerel iOS Photos uygulamasına eklenmesini diliyorum, ancak en azından Google Foto ücretsiz ve saygın bir satıcıdan geliyor.


1

Hem OneDrive hem de Dropbox vb., Videoyu yüklemeye başlar başlamaz dosya boyutunu gösterir. Video boyutuna bir kez göz attığınızda, yüklemeyi hemen iptal etmenizi engelleyen hiçbir şey olmaz, böylece gereksiz veriler harcamazsınız.

Yüklemesi gerekmeyen bir seçenek View Exif uygulamasının uzantısıdır - telefonunuzdaki / iPad'deki video dosyasını işler ve videonun boyutunu söyler ve başka bir hizmetten yararlanmanıza gerek kalmaz.


1

Kısayollar bugünlerde bunu oldukça kolaylaştırdı. Paylaşım sayfası için bir uzantı olarak yapılandırın, ardından Fotoğraflar içindeki herhangi bir videoda (veya fotoğrafta) etkinleştirin.

görüntü tanımını buraya girin


Çok güzel bir çözüm
stakri

0

Yaklaşık boyutunu kontrol etmek için bir e-posta mesajına ekleyebilirsiniz. postayı göndermeye çalıştığınızda ekli fotoğrafın / videonun boyutunu gösterdiğine inanıyorum


3
iOS, genellikle e-posta oluşturma penceresini göstermeden önce videoları bir miktar sıkıştırır . Sonuç olarak, bu çözelti biraz beklenmedik sonuçlar verebilir.
bassplayer7


-1

utube'de video paylaşmayı deneyin ve utube'e yüklemeden önce videonun boyutunu gösterecektir. Ayrıca icloud'a yükleyebileceğiniz video boyutunu da sağlayabilir. Ayrıca bunu airdrop ile paylaşmak, paylaştığınız dosyanın boyutunu da sağlar.


-1

İPhone'da video dosyalarının özelliklerinin bulunmadığı saçmalığını önlemek için, App Store'da bu uygulamayı arayın: Rory Hool'dan "Video Bilgi Görüntüleyicisi". Bedava.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.