El Capitan Mail.app'deki kaydırma ayarları


13

Bu farklı bir sorudur bu .

Herkes posta kaydırma ayarları davranışını değiştirecek bir Terminal komutu geliştirmek mümkün mü?

Varsayılan olarak sağa hızlıca kaydırma 'Okunmamış / Okundu Olarak İşaretle', sola hızlıca kaydırma 'Çöp Kutusu' şeklindedir.

Tercihler ayarı, sola kaydırma hareketini yalnızca 'Çöp Kutusu' yerine 'Arşivle' olarak değiştirebilir . Ancak hızlıca kaydırma hareketi için böyle bir özelleştirme sağlanmamıştır .

Arşivlemek için sağa hızlıca kaydırmak istiyorum ; daha doğal geliyor ve üstelik bu benim iPhone'umdaki ayar.


Airmail 3 , daha geniş seçenekler listesinden tüm hızlıca kaydırma hareketlerini istediğiniz gibi özelleştirebilme özelliğine sahiptir. Bunun tam sorunuza cevap vermediğinin farkındayım ama bu bir alternatif.
tubedogg

Yanıtlar:


1

Bir uzuv çıkacağım ve bunu yapmak için gizli bir ayar olmadığını söyleyeceğim.

Metin ve posta bölmelerinin soldan sağa yerine sağdan sola yerleştirilmesi ve kaydırma hareketinin hala devam etmesi için yeni bir kullanıcı hesabı oluşturmayı ve birincil dili Arapça'ya değiştirmeyi denedim:

  • okunmamış / okunmuş olarak sağ işaretlere hızlıca kaydırın
  • sola hızlıca kaydır çöp

Benim düşüncem, farklı davranışlar için bir izin olsaydı, Apple'ın bu değişikliği sağdan sola metin akışı yönüne sahip diller için kaydırmada uygulayacaktı.

Yanlış olabilirdim ve sanırım aslında yanlış olduğumu düşünürsek birisi daha iyi bir cevap gönderebilir. Benim düşüncem, Apple'ın bu tasarım seçimini kendi takdirlerine göre yeniden değerlendireceğini düşünmüyorsanız, değişiklik istemek için bir hata raporu vermek isteyeceğinizdir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.