İOS 9'a yükseltme yapmadan önce Apple Watch'umun yedeklendiğini nasıl kontrol edebilirim?


0

İPhone'umda iOS 8'den iOS 9'a yükseltme yapmadan önce Apple Watch ayarlarımı ve benzeri şeyleri yedeklemek için ne yapacağımı araştırmak istiyorum. Her şeyin başarılı bir şekilde kaydedildiğinden emin olmak için bir Apple destek makalesi veya başka bir bilgi var mı?

Özellikle sağlık uygulaması verilerimi kaybetmeme konusunda istekliyim, ancak saat uygulaması ayarlarının ve ekran düzeninin tutulması da ilgi çekici.

Yanıtlar:


1

Aslında yedekleme tarihlerinizi yerel kullanım ayarlarından & gt; watch.app

backups


Hangi ayarlar uygulaması? yerel kullanım nedir?
bmike

Ayarlar & gt; general & gt; depolama ve amp; icloud & gt; depolamayı yönetin ve watch.app'e dokunun
ggnoredo

Sadece musluğa bakarak watch.app göremiyorum. Listede olsaydı harika olurdu. Bu iOS 8'de mi?
bmike

Hayır iOS 9’da ve duyurudan beri oradayım
ggnoredo

Tatlı - saat uzun bir listenin altındaydı. Depolamada o kadar düşük olmadım bile - neyse ki diğer uygulamalarımdan daha küçük. Bu yüzden onu aramam gerekmiyor. Şerefe ve teşekkürler!
bmike

2

Kullanıcı fuzunspm Son yedeklemelerin boyutunu nasıl göreceğinizi gösterir. Tarihler ve büyüklükler anlam ifade ediyorsa, muhtemelen şeylere güvenebilirsiniz.

Elma bir yükseltme olmayan / normal yedeklemeyi açıklayan makale senaryo, bu nedenle bir cadde aşağıdaki adımları sırayla gerçekleştirmektir.

  • İPhone'un bir parola kullanarak iTunes’a yedeklendiğini doğrulayın. yedekleme şifrelemek ve / veya yedekleme için iCloud'u kullanın. (Sağlık verileri aksi takdirde yedeklenmez)
  • Uçak Modu / Rahatsız Etmeyin / Sessiz ve iPhone'a ping yapan saatin bakış açısını kullanarak saatin ve iPhone'un bir dizi aralığında olduğunu doğrulayın.
  • Saati eşleştirmeden önce bir yedekleme yapın (ya da her birini iCloud'a ve iTunes'a, iCloud'un açılış gününde çok meşgul olabileceğinden veya ağınızın iCloud'dan geri yüklenmesinin yavaş olacağından endişeleniyorsanız)
  • İOS 8 iPhone'da Apple Watch uygulamasını açın ve Unpair Apple Watch - bu, saat verilerinin tamamen iOS cihazına yedeklenmesini sağlar
  • İCloud ve / veya iTunes’a ikinci bir yedekleme (veya ikinci bir yedekleme çifti) çalıştırın.
  • İTunes yedekleme klasörü içeriğini kaydetmeyi düşünün (klasörü sıkıştırın ve harici bir sürücüye vb. Kaydedin).

Bu noktada, iOS 9 güncellemesini çalıştırabilirsiniz. Saati yeniden eşleştirmek istiyorsanız, iOS yedeklemesine katıştırılmış verilerle bilinen bir yedeğiniz olduğundan bu iyi olur.

Ayrıca, iOS 9 güncellemesi yapıldıktan sonra, Apple Watch uygulaması saatinizi watchOS 2.0'a güncellemek için Eğer istersen. İPhone'unuzda iOS 9'a yükseltmek için ikinci / ayrı bir adım olarak gerçekleşir.


Bu bana doğru geliyor. Apple Watch'ımı lansman gününden beri geçirdim ve bunu desteklemek için başka bir yol bulamadım.
RedEagle2000
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.