Chromium tabanlı tarayıcıyı temizleme (Citrio)


0

Şu anda görünür olan uzantıların Citrio tarayıcısını "temizlemeye" çalışıyorum (belki daha fazlası gizli, ancak daha sonra yatırım yapacağım).

Bu uzantılar, normalde uzantının yanındaki çöp tenekesi simgesine tıklanarak silinemez. Bu yüzden eklentinin dosyalarını manuel olarak silmeyi seçtim. Tercih dosyasına girip uzantının kimliği ile ilgili tüm kodları silmeye kadar gittim.

Citrio'yu yeniden başlatıyorum ve Citrio tarayıcısından FILE_NOT_FOUND uzantılarının kalıntılarını alıyorum.

Aşağıdaki resimde hiçbir çöp kutusu simgesi yok ve devam edecek resim veya veri dosyası yok, geriye kalan tek şey uzantının chrome: // extensions içindeki girişinin son boş kabuğunu kaldırmak.

Herhangi biri girişi kaldırmak için bir yol sağlayabilirse, şimdiden teşekkür ederiz!

Tercihler dosyasındaki kodu kaldırmak için Kaynak'ı izleyin. http://www.kuijjer.com/post/1367862444/how-to-remove-a-google-chrome-extension-on-mac-os


Ayrıca bu önemli bir görev değildir, sadece yapılacak bir şey - Bu tarayıcının işe yarayıp yaramadığını görmek. Yani hiçbir şey yapılamazsa endişelenmeyin!
MrU

Yanıtlar:0

Yanılmıyorsam, bu uzantıları Ayrıntılar'ı tıklatarak silebilirsiniz ve bir Sil düğmesi olmalıdır.


Resimde görünüyor - Bir çöp tenekesi görüyor muyum? nahhh
MrU

-1

Üzgünüm, bu geç cevap için, ama bu Sorununu çözecek:

% AppData% \ Local \ CatalinaGroup \ Citrio \ Application \ 50.0.2661.271 \ Uzantılara gitmeniz gerekiyor "external_extensions.json" dosyasını değiştirmeli ve saklamak isteyenler dışında her crx-Dosyasını silmelisiniz. : D

Kanıt


Bu bir Windows yoluna benziyor ve bir Apple sitesi için çok kullanışlı değil
Mark

Ayrıca, söz konusu uzantı dosyalarını silmeyi çoktan belirttim. Geriye kalan tek şey, FILE_NOT_FOUND yazan boş kabuğu kaldırmak.
MrU
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.