İOS 9'da iPhone'dan iTunes'a satın alımlar aktarılamıyor


15

İOS 9'a yükselttikten sonra, iPhone'umdan iTunes'a satın alımları aktaramıyorum. Sadece süreci başlatır, sonra hiçbir şey aktarmadan biter. Ancak, daha önce olduğu gibi iOS 8.4 ile iPad'imden satın alımları aktarabilirim.

  • iPhone 5c, iOS 9
  • iTunes 12.3
  • 2014, OS X El Capitan Midina Ekranlı MacBook Pro 13 "

Görünüşe göre, pek çok kişi bu "satın alma işlemlerini aktar" özelliğini kullanmıyor, bu yüzden gerçek bir ilgi görmedi. Çok kullandım, iPhone'umdaki uygulamalarımı günceller, iTunes'a aktarır ve iTunes'u kullanarak iPad uygulamalarımı güncellerdim. Yine de iTunes'u kullanarak uygulamalarımı güncelleyebilir ve tüm aygıtlarımdaki uygulamaları güncelleyebilirim.


İPhone Uygulamalarımı güncelliyorum ve daha sonra ailelerin iPhone uygulamalarını güncellemek için kullanıyorum Şimdi iTunes'da güncelleme kullanmıyorsanız hepsini ayrı ayrı güncellememiz gerekiyor ??

Korkarım evet. Bu arada, bu bir cevap olmadığından, yakında moderatörler tarafından silinecek.
Behdad

Yeni bir sorunuz varsa, lütfen Soru Sor düğmesini tıklayarak sorun . Bağlam sağlamaya yardımcı oluyorsa bu soruya bir bağlantı ekleyin.
user151019

1
Bu soru için teşekkürler. Son zamanlarda aynı sorunla karşılaştım ve iTunes ile ilgili neyin yanlış olduğunu merak ediyordum. Apple bunu daha açık hale getirmeliydi.
yanardöner

İTunes ve iOS sürümünü ekleyebilir misiniz? Muhtemelen Xcode 7.0.1 ve ilgili güncellemelerdeki düzeltmeler bu durumu düzeltir mi?
bmike

Yanıtlar:


19

Aslında bu bir sorun değil. İOS 9'lu cihazlardan satın alımların aktarılması Apple tarafından devre dışı bırakıldı. Bu konuyla ilgili gönderilen hata raporlarına verdikleri yanıt şudur:

Apple Geliştirici İlişkileri 18-Eylül-2015 02:51

Bu sorun, aşağıdakilere göre amaçlandığı şekilde çalışır: Uygulamalar artık iOS 9 cihazlarından aktarılmamaktadır. Şimdi bu hata raporunu kapatıyoruz. Çözüm hakkında sorularınız varsa veya bu sizin için hala kritik bir sorunsa, lütfen hata raporunuzu bu bilgilerle güncelleyin.

Gibi NetherLinks yorumların açıklandığı bunun nedeni arasında bulunuyor App İnceltme Elma Temelde iOS 9. tanıtılan özelliği, her uygulamanın farklı bir versiyonu her cihazda indirilir. Bu nedenle, iPhone'a indirilen uygulamalar iPad'de kullanılamaz. Aşağıdaki resme iOS Geliştirici Kitaplığı'ndaki Uygulama İnceltme sayfasından bakın.

Uygulama İnceltme


Yine de uygulamaları doğrudan iTunes'dan güncelleyebilirsiniz (ve bunları iDevices ile senkronize edebilirsiniz)
nohillside

@patrix Elbette. İPhone'umu kullanarak uygulamalarımı güncellememin nedeni, iTunes'u kullanarak tüm uygulamalarımı güncellersem App Store'un rozeti (kaç tane güncelleme olduğunu gösterir) kaybolmaz ve sinir bozucudur.
Behdad

4
Bunun, telefonunuzdan aktarılan uygulamanın başka cihaz türlerinde de çalışmayacağı için Uygulama İnceltme ile de ilgili olabilir mi?
NetherLinks

@NetherLinks Bu gerçekten hoş bir tahmin. Tamamen mantıklı geliyor. Geliştirici Kitaplığındaki bu görüntü aynı şeyi aktarıyor.
Behdad

1
Peki, daha sonra yeniden indirilemeyen satın alınmış uygulamaları nasıl koruyabilirim?
Andreas
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.