İOS'ta Palm Doc formatını (PDB) okumak için bir uygulama var mı?


2

Gerçek kullanıcıların önerileri var mı?

Dosyalar eski Toshiba e830 PocketPC'de sahip olduğum DRM olmayan pdb kitapları.

İngilizce olmayan kodlamayı iyi işleyen bir yazılımla özellikle ilgileniyorum (Latin2 veya Win1252)

Teşekkürler

Yanıtlar:


4

İPhone'umdaki eski PDB'lerim için eReader'ı kullanıyorum, çünkü aynı okuyucuyu Palm ve Pocket PC cihazlarında yazan 'resmi' okuyucu. HVGA aygıtları için oldukça iyi çalışır ve bir iPhone 4'te kabul edilebilir (metin biraz pikselli olsa da), ancak özel bir iPad sürümleri olmadığından, bu aygıtta kullanmaktan kaçınırdım.

düzenleme: Çok erken konuştum gibi görünüyor - eReader bugün hala bir retina ekran sürümünü bekliyoruz gibi görünmesine rağmen yerel bir iPad istemcisi içeren bir güncelleme yayınladı .


5

PDB kitaplarınızı ePub'a dönüştürmek için Calibre'yi masaüstünüzde kullanabilirsiniz. Calibre'deki desteklenen formatların listesi için buraya bakın .


0

Sadece gibi bir çevrimiçi hizmet ile (Apple cihazları tarafından okunabilir) biçiminde epub dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz http://toepub.com


-4

Bunların PDB e-Kitaplarını değiştirmek için e-Pub'a yardımcı olmak için Bilgisayarınızla Kalibre'yi kullanmalısınız. Bu makalede, dizinde Calibrate ile yardımcı olan codec bileşenlerini görüntüleyin.


Bence başka bir cevapta açıklandığı gibi Kalibre'yi kastediyorsunuz - dilbilginizin de bu cevabı anlamak zor olduğu için değişmesi gerekiyor
Mark
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.