Xcode 7'i mağazadan yükleyemiyorum, uygulama yüklenmesine takılı kaldım


5

Yeni bir OS X Yosemite'im var ve Xcode 7'yi yüklemek için mağazaya gittiğimde ve Uygulamayı Yükle düğmesine bastığımda yeşile döndü ve bir yükleme simgesi belirdi, ancak uzun bir süre bekledikten sonra hiçbir şey olmadı. Mağazadan üç uygulama başarıyla yükledim ancak Xcode yükleyemiyorum. Lütfen yardım et!


Daha fazla bilgi vermeniz yararlı olacaktır. Ne zamandır bekliyorsun? Mac App Store "Kuruyor" mu diyor? Xcode çok büyük bir uygulamadır ve yavaş bağlantıda birkaç saat sürebilir. İndirme işleminin devam ettiği bir Xcode simgesinin olup olmadığını lütfen Launchpad'de kontrol edin.
NetherLinks

@NetherLinks defalarca 20 dakika bekledim, launchpad'de hiçbir şey görünmüyor. MacBook Pro'um var MJLQ2 osx 10,10,3
h0mayun

Yanıtlar:


4

Ayrıca bir Xcode indirebilirsiniz .dmg yükleyici dosya doğrudan elma geliştirici sitesi, indirmeler . Xcode 7.2 artık mevcut değil, Xcode 7.3 yazılabilirken indirilebilir, OS X 10.11 up ile uyumludur.

EDIT: XCode 7 bağlantısı artık sadece AppStore'a yönlendiriliyor. Belki de uygulama yükleme sorununda sıkışıp kaldım? Hala herkes anlıyor.

2 EDIT: xcode paketini doğrudan indirmenin bir yolu daha var: / indirme Sayfada bir bağlantı var. / İndir / daha gerekli tüm dosyaları indirebileceğiniz bir sayfa.


Bu bağlantı verir {"responseId":"3eae856c-1f6a-4244-b6c4-7da06648db0d","resultCode":1003,"resultString":"request.uri.notfound","userString":"Invalid request, Service mapping to the requested URL is not available. ","creationTimestamp":"2016-08-05T21:28:20Z","userLocale":"en_US","requestUrl":"https://developer.apple.com:443/downloads/?name=Xcode%207.2","httpCode":200,"suppressed":[]}
Mark

Taşınmış gibi görünüyorlar İşte . Yorumu güncelledim.
Riaz Rizvi

Ve bu sadece AppStore'a bir işaret veriyor
Mark

Hmm https://developer.apple.com/download/ OSX’imdeki Safari içinden tıklandığında Yosemite beni tarayıcıdaki Apple Developer sitesine götürüyor. Apple Developer sitesine giriş yapmayı ve ardından URL'yi buraya yapıştırmayı deneyin. Ne oluyor?
Riaz Rizvi

İki girişli bir sayfa alıyorum, biri Xcode 8 beta, diğeri ise Xcode 7.3.1.
Mark

2

OS X’i 10.10.4’e veya daha yeni bir sürüme güncellemek zorunda kaldım. Sorun çözüldü!

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.