Bir monitörde bir veya tüm uygulamaların pencerelerini toplamak için komut?


2

Kurulumum, dizüstü bilgisayarım ve masa makinemin, kendi ekranlarına ek olarak geniş ekran monitörü paylaşmalarına olanak tanıyor. Her iki makine de büyük monitöre kendi HDMI kablolarıyla bağlı ve bu monitörde hangisinin görüntüleneceğini belirleyen bir anahtar var. Hepsi iyi.

Bazen bir makinenin eşyalarını gösteren büyük monitöre sahibim ve diğer makinedeki bir şeyi kontrol etmem gerekiyor - bu makinedeki uygulamada pencereleri geniş ekranda açık olduğu için göremiyorum. Büyük monitörü diğer makineye geçirmek yerine, ikinci makinenin bu uygulamanın (veya tüm uygulamaların) pencerelerini kendi ekranına getirmesini sağlamak için bir komut var mı?

İşe yarayan tek yol HDMI kablosunu, tüm açık pencerelerini tekrar kendi ekranına zorlayan ikinci makineden çıkarmak. Kabloyu takmayı ve çıkarmayı içermeyen bir yöntemi tercih ederim. Sistem Ayarları - & gt; Görüntüler yardımcı olmuyor.

Makineler 2008 sonlarında MBP ve 2010 ortalarında Mac Mini Server'dır. Her ikisinde de aslan çalışıyor.

Teşekkürler.


Olası kopya ve / veya çözümleri burada kontrol edin: apple.stackexchange.com/questions/9659/...

Yanıtlar:


1

Gibi bir üçüncü taraf pencere yöneticisi kullanabilirsiniz Kalmak Ekranda pencereleri yerleştirmelerini istediğiniz yeri atamak için. Pencereleri geri yüklemek için Stay'i kullanarak tümü belirlenen noktalarına taşınır. Örneğin, pencerelerinizi o anda görüntülemekte olduğunuz ekrana ayarlayabilirsiniz.


0

Mac App Store'dan Moom'da kendi cevabımı buldum. Stay gibi diğer üçüncü parti pencere yöneticileri de benim kullanımım için çok katıydı. Hiçbir şekilde standart boyutu tanımlayamadım. çeşitli uygulamaların pencereleri için konum, özellikle de bazı uygulamalarda aynı anda birçok açık dosya bulunduğundan. Moom, hem klavye hem de fare imleci etkileşimlerine izin verir ve başlangıçta gönderdiğim kullanım durumu için mükemmeldir: diğer makine monitörü kontrol ederken bir pencereyi geniş paylaşılan monitörden taşımak.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.