Office 2016 paketi yüklenmeyecek


0

Office 2016'yı yüklemeye çalışıyorum ve sanki Yükleyici .pkg dosyasını çalıştırmıyor / yüklemiyormuş gibi görünüyor. Paketin üzerine çift tıkladığınızda, şu hataların ardında bırakılarak anında çıkar:

CoreServicesUIAgent[323]: Error -60005 creating authorization

ve

com.apple.xpc.launchd[1]: (com.apple.xpc.launchd.oneshot.0x10000011.Installer[859]) Service exited due to signal: Broken pipe: 13

Disk izinlerini onarmayı ve yeniden başlatmayı (birçok kez) ve paketi MSFT'den tekrar indirmeyi denedim, şanssız. Herhangi bir fikir?


Hesabınız Yönetici mi yoksa Standart hesap mı? Standart ise, paketi yüklemek için Yönetici hesabı kullanmayı deneyin.
IconDaemon

Bu bir Yönetici hesabı.
Rob Lauer

Daha sonra System Preferences > Security & Privacy > General sekmesinin sol alt köşesindeki kilit simgesine tıklayarak kimlik doğrulaması yapın, ardından Anywhere radyo düğmesini Allow apps downloaded from: bölüm & amp; .pkg dosyasını tekrar açmayı deneyin.
IconDaemon

İyi fikir, ama bu da hiçbir şeyi değiştirmedi :(
Rob Lauer

S: Mac / Mac'inizde hangi OS X sürümü var? Bu sayfa İşletim sistemi gereksinimlerini listeler. OS X için minimum 10.10 gibi görünüyor. Sonraki sorun giderme adımı: yeni bir Yönetici hesabı oluşturun & amp; .pkg dosyasını tekrar indirin / yükleyin. Office '16 Preview'u yüklediyseniz, muhtemelen kaldırmak istiyorsunuz.
IconDaemon

Yanıtlar:


1

Bu sorunun (tek) cevabı, O365 uygulamamızda ortaya çıkan bozuk bir yükleyici oldu. Farklı bir yükleyici ile sağlandığında iyi çalıştı.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.