Eğitim Kampı - Dezavantajları


-1

En son sürüm olan bir MacBook Pro'um olduğunu varsayalım. Çoğu zaman OS X kullanarak zaman harcayacağım, ancak bazen video oyunları oynamak veya Visual Studio'yu geliştirmek için kullanmak istiyorum. Oyun bölümü nedeniyle sanal makine kullanmak istemiyorum ve SSD yüzünden bilgisayarı yeniden başlatmam beni rahatsız etmiyor.

Sorularım, OS X kullanıyorsam Eğitim Kampının dezavantajları nelerdir?

  • Zaman içinde herhangi bir performans sorunu fark ediyor muyum? (Sadece OS X’de Windows’u bu kadar önemsemiyorum)
  • Windows işletim sistemi için birimi genişletebilir miyim?
  • Boot Camp'i sonradan kolayca kaldırabilir miyim?

Sorumun sebebi, OS X'i tüm avantajlarıyla kullanmayı çok isterdim. Ama bazen Windows'u kullanmak istiyorum, oyun oynamak için kullanabileceğim eski bir Windows dizüstü bilgisayarım var, fakat aynı anda iki cihaz kullanmak zorunda kalacağım. Bu yüzden, Windows X ile OS X kullanan herhangi bir olumsuz tarafı olmadan iyi vakit geçiren bir çözüm arıyorum, Boot Camp doğru seçim mi, yoksa eski Windows dizüstü bilgisayarımı mı kullanmalıyım?


Çok fazla soru. Farklı bir soruyu doğru cevapla bir soru olduğunda en iyi çalışır.
Tetsujin

Yanıtlar:


0

osx'ta herhangi bir performans sorunu farketmezsiniz, pencereler kendi bölümlerine kurulur ve osx kullanmaz. Bootcamp biriminin disk boyutunu (kolayca) genişletemezsiniz, ilk kez yüklediğinizde geleceğe hazırlanmanız gerekir. Osamp'ta bootcamp assistant'ı kullanarak bootcamp'ı kaldırmak kolaydır, bölümü kaldırır ve ssd'nizi bir osx bölümüne geri yükler. her zaman kontrol edebilirsin İşte daha fazla bilgi için

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.