@ İcloud.com e-posta adresini almak hala mümkün mü?


16

Birisi için yeni bir iCloud hesabı oluşturun ve @ icloud.com adresi oluşturma ve ücretsiz e-posta hizmetini kullanma seçeneğini görmüyorum. Bunun hala mümkün olup olmadığını ve bunu nasıl yapacağınızı bilen var mı?


Does bu yardım?
Tyson

"İCloud'u icloud.com, me.com veya mac.com ile bitmeyen bir Apple Kimliği kullanarak ayarladıysanız, iCloud Mail'i kullanabilmeniz için bir icloud.com e-posta adresi ayarlamanız gerekir." Nasıl yapılacağını açıklamıyor .
Jason

Bunu yapamıyorum, bu yüzden bağlantının yardımcı olup olmadığını sordum, ancak bundan sonraki satırın ne dediğini yap ... Ayarlar> iCloud'a gidin ve posta anahtarını açın, bence oluşturduğunuz nokta bu it
Tyson

Şimdi ne demek istediğini görüyorum, bunu daha sonra deneyeceğim ve bu konuyu güncelleyeceğim. Daha önce fiziksel cihazda posta kurmanız gerektiğini hatırlamıyorum.
Jason

İCloud.com adresine gidin ve "Şimdi Oluşturun" u tıklayın .
user14492

Yanıtlar:


19

Adımlar garip görünüyor, ancak önce appleid'inizi Apple dışı bir adres kullanarak oluşturmanız gerekir (zaten bir @icloud, @mac veya @me e-posta adresiniz varsa, bu e-posta adresinin zaten bir Apple Kimliği olduğunu unutmayın)

Apple Kimliğiniz oluşturulduktan sonra, cihazda Ayarlar> iCloud'a gidin ve posta anahtarını açın, orada @ icloud.com e-posta adresinizi oluşturmanız istenir.

Alternatif olarak, ayarlara gidebilir ve postalara gidebilirsiniz. Oradan hesap ekleyin ve iCloud'u seçin. Bu ekranda "Apple Kimliği oluştur" seçeneğini belirlerseniz, herhangi bir nedenle "@ icloud.com" e-postası oluşturmanıza olanak tanır.

kaynak Apple kb


13

Mac kullanma:

Sistem Tercihleri ​​-> İnternet Hesapları -> (Belki + tıklamanız gerekir) -> Sağdaki iCloud'u seçin -> Apple Kimliği Oluştur -> Adımları takip edin

Ayrıca doğum gününüzü girdikten sonra "Ücretsiz bir iCloud e-posta adresi al" seçeneğini seçmeniz gerektiğini unutmayın.


0

iCloud hesapları farklı cihazlar için farklıdır. İPhone, iPad veya hatta iPod Touch kullanıyorsanız iCloud'u kullanabilirsiniz. iCloud, Apple'ın iPhone'unuzdaki tüm verileri çevrimiçi bulutta kaydetmenizi sağlayan kendi icloud hizmetidir. ICloud hizmetini kullanmak için icloud e-posta adresi (@ icloud.com) oluşturmanız gerekir.

Ücretsiz iCloud E-posta Adresi (@ icloud.com) oluşturmak gerçekten çok basit bir iştir ve fazla zaman almaz. Bir iPhone veya iPad cihazında @ icloud.com e-posta adresini nasıl oluşturacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • Cihazınızın Ana ekranından Ayarlar seçeneğini belirleyin ve iCloud düğmesine dokunun .
 • Zaten herhangi bir iCloud hesabıyla oturum açtıysanız, oturumu kapatın.
 • Oturumu kapattıktan sonra Yeni bir Apple Kimliği oluştur seçeneğini belirleyin.
 • Şimdi Doğum Gününüzü , Adınızı ve Soyadınızı girin .
 • Sonra altında hiçbir posta kimliği oluşturmak gösterir sonra e-posta kimliği eklemek için bir seçenek olsun sonra sadece yeni bir ücretsiz icloud kimliği alabilirsiniz .
 • Seç serbest icloud e-posta adresi alın bir @icloud e-posta adresi kurmak.
 • Şimdi, iCloud hesabınızda kullanmak istediğiniz kullanıcı adını girin .
 • Bir @icloud e-posta adresi ayarlamak için Oluştur düğmesini seçerek işlemi onaylayın .
 • Bir Parola girin ve onaylayın.
 • Şimdi iCloud hesabınızı korumak için üç Güvenlik Sorusu seçin ve cevapları girin.
 • Son olarak Şartlar ve Koşulları kabul edin . Bu kadar!
 • Az önce ücretsiz bir icloud e-posta adresi oluşturdunuz. Şimdi tadını çıkarın !!

Böylece, ücretsiz bir iCloud e-posta adresi (@ icloud.com) oluşturmanın ne kadar basit olduğunu görebilirsiniz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.