Abone durumuna göre Podcast listesini görüntüleyin / sıralayın


3

Bir zamanlar veya bir başkasına abone olduğum yaklaşık 50 farklı podcast'im var. Bunların sadece yarısı şu anda abone. İTunes'daki bölümler listeme baktığımda, tüm liste her zaman alfabetik sırada görünüyor. Ben do not benim kütüphaneden benim eski abonelikten podcast silmek istiyorum, ama bu postu (ve daha sonra gösteri) abonelikten podcast ya etmenin bir yolu olsaydı gerçekten güzel olabilir veya abone podcast üstünde görünür böylece listeyi sıralamak istiyorum. Bunlardan biri mümkün mü?

Yanıtlar:


1

Şu anda abone olunan podcast'leri listenin en üstüne göndermek için otomatik bir sıralama seçeneği görünmüyor. İTunes'un podcast yetenekleri ile aynı şikayette (diğerleri arasında) var. Yine de bunu manuel olarak yapmanın birkaç yolu var.

  1. Bir istasyon oluşturun ve yalnızca o anda abone olduğunuz podcast'leri ekleyin.

  2. "Podcast'lerim" görünümünde, "Podcastler" açılır menüsünü (sağ üstte) tıklayın ve "Çalma Listesi Sırası" na göre sıralayın. Podcast'lerinizi sol bölmede yeniden sıralamak için sürükleyip bırakabilirsiniz.

# 2 yaptığım şey. Seçtiğinizde bir podcast'e abone olup olmadığınızı hızlı bir şekilde görebilirsiniz - eğer abone olduysanız podcast başlığı altında "Güncellenmiş xxxxx" yazacaktır. Değilse, son güncelleme tarihi ile birlikte "Abone değil" diyecektir.

Biraz can sıkıcı, ancak tek seçenek bu görünüyor. Bazı komut dosyalarını kullanarak bir çalma listesi oluşturmanın bir yolu olabilir, ancak iTunes kitaplığı dosyasına bakarken burada bir podcast'in abone olup olmadığını belirten herhangi bir bilgi göremiyorum. (İTunes için komut dosyasını daha iyi tanıyan birisinin burada daha iyi bir fikri olabilir).

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.