El Capitan: Appstore “indirildi” ve “bir hata oldu” diyor (sıkışmış)


55

El Capitan'ı indirmek için, Appstore'un vurgulanan başlığında "indir" düğmesine tıkladım. "Meşgul" tekerlek sol üstte dönmeye başladı ve biraz zaman vermeyi düşündüm.

Bir süre sonra (ve yeniden başlatma) fazla bir şey olmadığını farkettim. Appstore'daki El Capitan'ın detay sayfasına baktığımda, indirme düğmesi grileşti ("indirildi" diyerek), ancak solunda "bir hata oluştu" yazıyor.

Şimdi gerçekten indirilip yüklenmediğinden (boşuna uğramamak üzere yeniden başlatıldı) veya işlemi tekrar gerçekleştirmem gerektiğinden emin değilim. Her neyse, grimsi buton yüzünden stuk oldum (hiçbir şey yapamam). Sistemimde indirilen bir yükleme paketi olup olmadığını öğrenmenin bir yolu var mı (eğer öyleyse: nerede bulabilirim?) Ya da bu, Appstore’un kendisiyle ilgili bir sorun olabilir mi? Paketi başka bir mac'a sorunsuzca indirdiğimi söylemeliyim…

Yanıtlar:


86

Görünüşe göre , indirme yeri gibi görünen Uygulamalar klasörüne OS X El Capitan yüklemesini (bu adla veya OS X El Capitan'ı Yükle ) indirdi . Oradan başlatabilirim.

Sorun çözüldü…

GÜNCELLEME: Mac OSX Sierra indirilirken ortaya çıkarsa , aradığınız dosya Uygulamalar klasöründeki "(Install) macOS Sierra" dır.


2
Uygulamalar klasöründeyse, indirme işlemi tamamlanmıştır. Ondan önce / usr / ın diğer bölgelerinde onu aramaya gitmek istemediğiniz yerlerde fışkırıyor.
Tetsujin

13
benim durumumda yükleme dosyası çağrıldıInstall OS X El Capitan
abbood 5:15

3
Bu harika bir cevap! İnsanların yazılımlarını yükseltmenin kötü bir yolu gibi görünüyor.
Kelvin

Buldum Ama silmemi istedi. Bu yüzden onu sildim ve uygulama mağazasından
yükleniyor

5

ben de. 2009 iMac’imde, Uygulamalar klasöründe OS X El Capitan Yükle altında bulundu. Mac App Store'da İndirilen'e takılı kalmış gibi göründüğünden ve bilgisayarımı yeniden başlatmanın hiçbir şey yapmadığından emin değildi. Şimdi çalışıyor gibi görünüyor

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.