El Capitan'da (10.11) Junos Darbe Çöküyor, Anahtarlık Sorunlarına Neden Oluyor mu?


11

El Capitan'da Junos Pulse (Sürüm 5.0.11) ile bir VPN Bağlantısı başlatmaya çalıştığımda, bağlantı yoluyla yarı yolda donuyor ve giriş anahtarlığım diğer uygulamalara erişilemiyor. Anahtarlıkımı geri yüklemek ve Pulse'u yeniden başlatmak için bulduğum tek yol yeniden başlatmaktır. Etkinlik İzleyicisi'nde Junos Pulse ve PulseTray işlemlerinin öldürülmesinin bir etkisi yok gibi görünüyor.


en son PulseSecure İstemci Sürüm 5.1.5'e güncellemeyi denedi, ancak yine de yukarıda açıklananla aynı sorunu yaşıyor.

Yanıtlar:


14

Aynı sorunu yaşadım. Temel olarak, bu yalnızca Junos Pulse'daki kullanıcı adı / şifre isteminde "Ayarları Kaydet" onay kutusunu etkinleştirirseniz olur. Bu onay kutusunu etkinleştirmezseniz, bir sonraki bağlantı denemesinde donmamalıdır. Pulsesecure, bu sorunun giderildiği 5.1R5.1 build 61437 yazılım sürümünü yayınladı (bugün test ettim ve iyi çalışıyor). Umarım bu yardımcı olur.


1
yann, yeni sürümü nereden indirebilirim? Teşekkürler.

Bu benim için düzeltildi gibi görünüyor.
Domingo

Muhteşem. Bunun işe yarayıp yaramayacağını merak ediyordum, ancak bir projenin ortasındaydım ve yeniden başlatmak zorunda kalmadım, bu yüzden her seferinde bağlantı profilini tekrar ekledim.
avaleske

Merhaba Colin, doğrudan pulsesecure web sitesinden indirebilirsiniz : pulsesecure.net/support . Elbette, nabız güvenli ürünleriniz için bir destek sözleşmeniz olması gerekir.
yann

sadece 5.1R5.1 yapı 61437 olsun ve nihayet bir cazibe gibi çalışır!
FireBear

2

Şimdiye kadar bulduğum tek çözüm, Junos Pulse'daki bağlantı profilini kaldırmak ve yeniden eklemek, bu da anahtarlığa erişmek için herhangi bir girişimden kaçınmak. Daha uzun vadeli bir çözüm olsaydı mutlu olurum.


Aynı sorunu görüyorum. Bağlanmaya çalışmadan önce Junos'tan çıkarsam, anahtarlık sorunu yok. Aksi takdirde, her türlü Anahtarlık sorunları. @ Avaleske'nin önerisine göre bağlantıyı kaldırmak ve okumak benim için mükemmel çalıştı.
Pat R

Ayarları kaydetmeden bağlantıyı kaldırmanın ve eklemenin benim için çalıştığını onaylayabilirim, bu v5.0.7 kullanıyor.
Chris Jenkins
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.