Safari'de panodaki görüntüler nasıl yapıştırılır


11

Panonuzdan bir görüntüyü Safari'de yapıştırmayı destekleyen web sitelerine / formlara nasıl yapıştırabilirsiniz?

Örneğin, Chrome'da shift+ ctrl+ cmd+ kullanarak bir ekran görüntüsü alabilir 4ve ardından bu görüntüyü bir Facebook sohbetine yapıştırmak için cmd+ kullanabilirsiniz v. Bu çok uygun. Ancak Safari'de de aynı şeyi yapamıyorum. Manuel olarak sağ tıkladığınızda ve yapıştırma seçimi de işe yaramaz gibi görünüyor.

Yanıtlar:


3

Safari'nin şu anki sürümünde bu sorun bilinmektedir.

Ancak panodaki görüntüleri yapıştırmak şimdi Safari Teknoloji Önizlemesi'nde düzgün çalışıyor, bu da düzeltmenin kısa süre içinde Safari'nin genel sürümüne gelmesi gerektiği anlamına geliyor.

Bilginize, devam edip teknik önizleme sürümünü hiçbir şey kesintiye uğratmadan normal Safari yüklemenizle birlikte kullanabilirsiniz.

EDIT : Safari 10.1 bugün yayınlandı ve bu sorunu giderir.

EDIT # 2 : Görünüşe göre sadece bazı kaynak uygulamalarla çalışıyor, diğerleri ile çalışmıyor. Örneğin, web sayfalarının resimlerle bölümlerini seçip kopyalayabilir ve bunları Gmail'e yapıştırabilirim (Safari'den Safari'ye). Metin ve görüntüleri Evernote'tan Gmail'e de kopyalayabilirim. Ancak ... TextEdit veya Notes kaynak olduğunda da aynı işe yaramıyor.

İlgili hata raporu


Safari'nin sürümünü kontrol ettim ve 10.1.1 ve hala gmail e-postalarına resim yapıştıramıyorum.
Antoine

evet benim için de safari 10.1.2 kullanarak facebook üzerinde çalışmıyor
nikoss

Sinir bozucu. Facebook'a ek olarak, bu yaygın bir sorun olmaya devam ediyor: Google Hangouts Gmail, Slack, Stackoverflow / Stackexchange düzenleyicisi ve görüntüleri işleyen diğer benzer Markdown editörleri içinde sohbet ediyor.
Steven Lu

Geçici çözüm olarak en son Safari Teknoloji Önizlemesini deneyin.
Otto G

1

Bu hala aktif bir hata (veya bakış açınıza bağlı olarak muhtemelen yanlış özellik) gibi görünüyor. Yapıştırma desteği ( WebKit bug # 49141 ) görünüşte hem WebKit akış yukarı hem de Safari'de uygulandı, ancak herhangi bir şeyle uyumlu olmayan bir şekilde yapıldığı anlaşılıyor ( WebKit bug # 170449 ).

İkinci hata için BugZilla, Apple'da bununla ilgili bir radar olduğunu gösteriyor.

Başka bir deyişle, sorunuzun doğrudan yanıtı, "hangisinin önce gerçekleştiğine bağlı olarak" her iki Apple'ın da herkesin yaptıklarına uymasını bekleyin veya Safari'nin her yerde bir şeyler yapmak için bir şeyler yapma yolunu desteklemek "olduğunu tahmin ediyorum.

Düzenleme : Trello ve Facebook da dahil olmak üzere High Sierra altında Safari Technology Preview'da (Sürüm 52 (Safari 11.2, WebKit 13606.1.9.3.1)) sürekli olarak çalışıyor gibi görünüyor.


1
Mevcut Safari ile (Hight Sierra'da 11.0.3 (13604.5.6)), görüntüleri trello.com'daki kartlara yapıştıramıyorum - ancak Safari Teknoloji Önizlemesi'nde (sürüm 51) çalışıyor. Facebook sohbetlerine yapışmayı test etmedim.
Otto G

Onaylayabilir, Facebook sohbetlerine yapıştırma High Sierra ile Sürüm 53 (Safari 11.2, WebKit 13606.1.11.2) üzerinde çalışır. En sonunda!
xyzen

Safari 13.0.3, snipboard.io'ya yapıştırarak - muhtemelen% 100'den az uyumluluk olduğunu belirten bir uyarı mesajı tetiklenir - ancak uyarı mesajını kapattıktan sonra pano içeriği web sitesinde görünür. Dolayısıyla, başvuruda bulunduğunuz WebKit hatalarının SABİT ÇÖZÜLMÜŞ olmasına rağmen, burada hala bir sorun olabilir. Clipboard.io millet peşinde koşmak onlar üzerinde herhangi bir ışık dökmek olup olmadığını görmek için.
Brett Donald
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.