Mac'in El Capitan'a yükseltilmesinden sonra “Diske Bağla” iletimi ile OS X'teki sorunlar


9

Mac'imi El Capitan'a yükselttikten sonra Transmit'te bir sorunla karşılaştım (v 10.11). "Diske Bağla" tepsisine geldiğimde, aşağıdaki Hatayı alıyorum:

Dosya sistemini takmaya çalışırken dahili hata (rc = 1). Şimdilik, teşhis etmenin en iyi yolu Konsol'u kullanarak hata mesajlarını aramaktır.

Düzeltilen var mı?

Yanıtlar:


6

4.4.8 ve daha düşük aktarımlarda bilinen bir sorundu.

Git sürüm 4.4.9 olsun bilinen sorunlar etrafında veya daha sonra çalışmaya.

Buradaki geliştirici destek sayfası güncellenmeli ve ikinci bağlantı gecikmenin duyurulmasıdır:

Hızlı El Cap Durumu: Coda çoğunlukla çalışır (2.5.12 düzeltmeler getirir) - İletim işleri - İletim Diski çalışmıyor, ancak üzerinde çalışıyoruz. 😝

- Panic Inc (@panic) 29 Eylül 2015

Güncellemeleri kontrol edebilir veya geliştiricinin e-posta listesine girebilir / El Capitan ile çalışan bir Aktarım Diski sürümünü yayınladıklarında blog ve twitter hesaplarını izleyebilirsiniz. Normal işlevlerin geri kalanı benim için işe yarıyor gibi görünüyor, sadece disk montaj parçası çalışmaya ihtiyaç duyuyor.


Düzeltme artık kullanılabilir: "Disk İletme özelliğinin OS X El Capitan ile çalışmak için bir güncellemeye ihtiyacı var. İletim Diski 4.4.9'u buradan indirebilirsiniz."
devios1


İletim 4.4.10 ile OS X 10.11.6 bu sorunu yaşıyorum. Konsol HATA diyor: com.panic.TransmitDisk.transmitdiskfs için geçersiz imza yüklenmeyecek. Kaldırma ve yeniden yükleme yardımcı olmadı.
Josh Santangelo

Çekirdek uzantıları veya FUSE kitaplıkları yüklemesi gerektirmeyen Mountain Duck'ı ( mountainduck.io ) deneyin .
David Kocher
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.