Bildirimi reddetmek için bir hareket var mı


12

Bu sağ üst alanda bir şey almam gerektiğinde, penceremin sağ üst alanını kapsayan bir bildirim çıkması olağandışı sıklıkta gerçekleşir. Bildirimin kaybolması için 5 saniye beklemek istemem. Bildirimi hemen reddetmenin bir yolu var mı?

Burada , sihirli fare üzerinde sağa kaydırmanın hile yapacağını okumuştum , ama en azından benim için böyle görünmüyor.


Klavye kısayoluyla bildirimleri reddetme ile ilgili bu soru , bu sayfaya ulaşan kişilerin ilgisini çekebilir.
16:31

Yanıtlar:


10

İzleme paneli veya fare ile bildirimi tıklayabilir ve doğrudan ekranın kenarına doğru sürükleyebilirsiniz. Eğer yeterince hızlı yaparsan neredeyse bir tokatlamak gibi.

Hareket tuşunda da iki parmağınızla sağa kaydırabilirsiniz.


5
İki parmakla kaydırma hareketim herhangi bir nedenle Sierra'nın yeni yüklemesinde çalışmayı durdurdu. Ayarın nerede açılacağı hakkında bir fikrin var mı?
Matthew

Benim için üç parmakla kaydırma,
10.13'te

10

el Capitan'da, Hatırlatma uyarıları için hızlıca kaydırma özelliği devre dışı bırakıldı. Şimdi Sonra tıklayın .. sonra tıklayın 1 saat, 1 gün, vb .. Böylece onlar bildirim başına 2 tıklama .. ile basit bir tokatlamak jest değişti. Bunu daha karmaşık hale getiriyor, Apple'ı değiştirdiklerinde ne düşündüğünü bilmiyorum, en azından daha basit hale getirme seçeneği vermeliler.


1

Ayarlara giderseniz, ayarı uyarılardan pankartlara değiştirebileceğinizi düşünüyorum, maalesef şimdi birkaç saniye sonra kayboluyorlar, ancak sağdan iki parmağınızla kaydırarak bildirim merkezinde olacaklar. izleme paneli.

Not OS Sierra'yı çalıştırıyorum.


0

Benim durumumda sorun ayarlarda gizlendi. Sayfalar arasında kaydırma yapmak için kaydırın, 3 parmak hareketi için yerine oturtuldu ve bir bildirimin kapatılması işe yaramadı. "İki parmağınızı hızlıca kaydırın" ayarını yaptıktan sonra tekrar çalışır. Benim için elma böceği gibi görünüyor, ama çözüldü - en azından benim için.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.