Windows'u Mac’ten USB’de çalıştırmaya çalışıyor, “Önyüklenebilir aygıt bulunamadı” diyor


1

Macbook Air'de Windows 10'u çalıştırmaya çalışıyorum. Başlangıçta SSD'mi yükseltmek istemiştim, böylece bir Windows bölümü için yeterli alana sahip olacaktım. Ne yazık ki, modelimde bunu yapamam (2013 ortalarında bir Macbook Air'im var), bu yüzden Windows'u bir USB'den çalıştırmaya çalışıyorum. Windows .iso'yu indirdim, bir Windows bilgisayarda WinToUSB kullanarak flash sürücüye yükledim ve hepsi iyi görünüyordu. USB'yi taktım, bilgisayarımı yeniden başlattım ve "Windows" u önyüklemeyi seçtim. Sonra, önyüklenebilir bir aygıt bulunamadığını ve BIOS hakkında bir şey söylediğini bildiren bir ekran çıktı. Bu işi yapmak için ne yapacağımı bilemiyorum ...


Bir Mac'ta Windows'ta yalnızca Boot Camp yoluyla önyükleme yapabilirsiniz.
At0mic

Windows 10'u dahili SSD'nize yüklemek için alan açmak için OS X'inizi USB'ye taşıyabilirsiniz. Veya yalnızca kişisel dosyalarınızı USB'ye taşıyın. Sorunuzu, Macbook Air'in modelini ve / veya yılını içerecek şekilde güncelleyebilir misiniz? Genellikle, kullanıcılar yükleme flash sürücüsünü oluşturmak için Boot Camp Assistant'ı kullanır. Windows 10'u kurmanın tek yolu bu değil, en basit olanı.
David Anderson,

Soruyu güncelledim-- bu 2013 ortası bir Air. Sanırım kişisel dosyalarımı istediğin gibi taşıyabilirim. Başlangıçta, oluşturduğum dosyalar ve Windows üzerinden çalıştırmayı planladığım programlar için kullanabileceğim alan miktarını en üst düzeye çıkarmak istedim (bu yüzden 128 GB'lık bir usb'den çalıştırmak istedim), ancak şansım bitmiş gibi görünüyor.
Eleyna
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.