itunes'da çalmayı devre dışı bırakmak mümkün mü?


1

Spor salonunda kullandığım eski bir 3. nesil iPod Nano'm var. İPhone'um yok ve iTunes'u kullanmamın tek nedeni iPod'uma podcast eklemek / silmek. İTunes'dan hiçbir müzik dinlemiyorum, film ya da televizyon programı izlemiyorum ve gerçekten kullanmıyorum.

İşte problem. İPod'umu bilgisayarıma taktığımda (Windows 7), iTunes bilgisayarımdaki ses ayarlarını bozuyor. Arkadaşlarım geldi ve müziğimizi ya da eğlencemiz için her şeyi kaydediyoruz. Bilgisayarımda bir Asus Essence ST ses kartı var ve iPod'umu her taktığımda iTunes başlıyor ve ses ayarlarıyla uğraşıyor.

İTunes'da oynatmayı tamamen devre dışı bırakmanın ve iTunes'un ses kartıma erişmesini devre dışı bırakmanın bir yolu var mı?


"Dağınık" kısmını biraz daha açıklayabilir misin? İTunes tam olarak ses ayarlarınıza ne yapıyor?
Saaru Lindestøkke

@BartArondson iPod'umu iTunes'a takıp bazı podcast'leri ekleyip / sildiğimde arkadaşlarımla bir şeyler kaydetmeye başlarsam, kayıt sesi karışık ve doğru değil. Ses kart sürücülerini kaldırıp yeniden normale döndürdüm. Ses kartı sürücüleri yeniden yükledikten sonra her şey harika çalışıyor. Teknik detaylardan emin değilim ama bu sorunu tanımlayabilmemin en iyi yolu.
Jessica M.
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.