Bir parmağınızla telefon ekranında bir dokunuş taklit?


2

Yaptığım bir uygulama için (parmağımla) aslında dokunmadan iPhone'umdaki bir dokunuşun simülasyonunu yapmaya çalışıyorum, zaten elektrik denedim ve işe yaramadı, bunu yapmanın doğru yolu nedir?

düzenleme: Fiziksel bir dokunuş simüle etmeye çalışıyorum, bir tür malzeme bulmak için dokunmatik ekran mekanizmasını anlamam gerekiyor.


Telekinezi belki de? Fiziksel bir iPhone'daki gerçek dokunuşu etkilemeye mi çalışıyorsunuz yoksa sanal bir iPhone'daki dokunmayı taklit etmeye mi çalışıyorsunuz?
IconDaemon

Üzgünüm, söylemeliydim, fiziksel olarak bir dokunuş taklit etmeye çalışıyorum.
mountSin

Muz kullanabilirsiniz!
Kuzen Kokain

Yanıtlar:


1

Standart bir dokunmatik ekran kalemi, sabit bir ekranda sadece bir insan parmağını çalıştırmak için tasarlanmıştır. Bonus, simülatörünüzün birkaç gün sonra kokmaya başlamayacağıdır.

Onlara sert polimer uçludur, ancak köpük ucu üzerinde yumuşak, ince katmanlı polimer tabakaya sahip daha ucuz olanlar da vardır. Nereden geldiğini bilmiyorum, ama Asya elektronik merkezlerinde pop yaklaşık 50 sentle başlıyorlar.

görüntü tanımını buraya girin


0

Apple'ın ekranları kapasitif dokunuşlu olduğundan, bir sosis veya bunlara dokunan dokunuşlu eldivenlerden birini taşımak için 3D servo mekanizmasına ihtiyacınız olacak.

Su içeren pek çok yiyecek maddesi (sosis, atıştırmalıklar, katar peyniri), ne olursa olsun kapasitif ekranlarla çalışmak üzere tasarlanmış bir cihaza para harcamak istemezseniz işe yarar.

Programsal olarak, iOS aygıtını bir Mac'e bağlamak ve X. Server'ı Server.app'dan çalıştırmak ve / veya UI Automation testini etkinleştirmek istersiniz . Daha sonra test etmek için "elektronik parmağınıza" ihtiyacınız olan şeyleri kodlayabilir ve hatta kodlayabilirsiniz. İnternette test çerçevelerini ve bunun nasıl ayarlanacağını kapsayan birçok video var.


1
Eldivenler işe yaramıyor, çünkü içlerinde insan parmağı var?
mountSin

Ayrıca, cevabınızı detaylandırabilir misiniz? içinde su olan bir şey işe yarayacak mı? Dokunma mekanizmasını nasıl inşa ettiklerini anlamadım ...
mountSin

Kapasitif dokunuşu biraz anlamak için konuyla ilgili çok fazla bilgi var. Hızlı bir arama, nasıl çalıştığını ortaya çıkaracaktır.
bjbk
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.