Dock cihazımın El Capitan'daki tüm monitörlerde görünmesi mümkün müdür?


23

Bunu kopya olarak işaretleme. Birkaç yerde birkaç kez soru soruldu ama yıllar önceydi.

Bağlı iki monitörüm var. Bir birincil (altta kenetlenme yuvası vardır) ve ikincil. Monitörlerim yansıtılmıyor (klonlanmış). Her ikisi de farklı şeyler gösteriyor, ancak rıhtım sadece birincil olanda görünüyor.

İkisi de ( aynı rıhtım) her ikisinde de görmek mümkün mü ?

Yanıtlar:


5

Kapsamlı aramadan sonra, özellikle yerel macOS Dock için herhangi bir çözüm bulamadım.

Ancak, bu sıkıntıya katlanmak istemediğimde, üçüncü taraf Contexts uygulamasını her zaman görünür olacak ve üzerine gelmediğinde yalnızca simgeleri gösterecek şekilde yapılandırdım .

Bu çözümden çok memnunum. Tek dezavantajı, bağlam kenar çubuğunu dock gibi ekranın altında olacak şekilde yapılandıramazsınız.

Feragat: Hiçbir şekilde bu uygulama ile ilişkili değilim.


3

Görev Denetimi tercihlerine gidin (ekranın sol üst köşesindeki Apple simgesini, ardından "Sistem Tercihleri" ve ardından "Görev Denetimi" ni tıklayın. "Ekranlarda ayrı boşluklar var" seçeneğini işaretleyin. Aşağıdaki resme bakın.

Not: Birden çok Boşluk kullanırsanız, bu kutuyu işaretlemek onların davranış şeklini değiştirir. Alan Değiştirme, artık monitördeki Uzayları aynı anda değiştirmek yerine sadece o anda etkin olan Uzayları değiştirecektir (bu kutu işaretlenmediğinde davranış).

resim açıklamasını buraya girin


35
Bu kesinlikle işe yaramaz ve rıhtım üzerinde hiçbir etkisi olmaz.
Matt Komarnicki

2
Bu değişikliği yaptıktan sonra çıkış yapıp tekrar giriş yaptınız mı? Bu gerekli. Değişikliği yaptığınızda, her monitörün üstünde bir menü çubuğu gördünüz mü (bu değişikliğin etkili olduğunu gösteren bir işaret olacaktır). İki monitörünüz (Ekran Tercihleri'nde) biri diğerinin üzerine gelecek şekilde ayarlanmış mı? Bu, bağlantı biriminin yalnızca 'alt' monitörde görünmesine neden olabilir.
Justin

9
Bu benim için de işe yaramıyor, Sierra'da
Mike Ruhlin

Bunun, uygulamaların birden çok monitöre
yayılamaması

Sadece bunun benim için işe yaradığını not etmek istedim.
sandstrom

2

Aynı sorunu yaşıyorum. Biraz faydalı bir makale buldum .

Bağlantı birimini ikincil monitörde görüntülemek için farenizi iki kez aşağıya doğru (ekranın kenarına doğru) kaydırırsanız bağlantı birimini ikincil bir monitörde görebileceğinizi söylüyor. Sorun diğer monitörden kaybolması. Böylece, bir monitörden diğerine geçtiğiniz ve kenetlenme yuvasına ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta bunu yapacaksınız.

Bunun daha iyi bir çözümü olup olmadığını merak ediyorum.


3
Bu makaleyi daha önce görmüştüm. Şimdi aradığım şey bu. Sürükleme yok, tıklama yok, başka eylem yok. Rıhtımın kutudan çıkarılmasını istiyorum. Herhangi bir ek işlem yapmadan. Her neyse, geri bildiriminiz için teşekkürler (değiştir: Cevabınızı oylamadım).
Matt Komarnicki

Teşekkürler, alt kenara doğru iki kez aşağı doğru kaydırmak mükemmel bir şekilde çalışıyor ve kesinlikle bana uygun. Ama .... nasıl gizlenir? Bu eylem nasıl geri alınır? Bazen de ihtiyacım var: D
moudrick

1
Dock'unuz ekranınızın altında bulunmadığında ve ekranlarınız dock yönünde olduğunda bu nasıl çalışır / çalışır?
cgseller
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.