Eski flip telefon verilerini Mac yoluyla USB üzerinden ayıklayan bir yazılım veya uygulama nedir?


1

GÜNCELLEME, İşte fotoğrafları nasıl çıktığını .


Eski flip telefon verilerini bir MacBook Pro'ya aktaran, tercihen ücretsiz bir yazılım arıyorum. Samsung AT&T SGH-a687 telefonumda kaydedilmiş bazı resimler ve ses kayıtlarım bozuk bir gpu ile (bu yüzden hiçbir şey göremiyorum). Bunlar SD karta kaydedilmez. Telefonun kullanım kılavuzunda fotoğraf ve ses aktarma seçeneği bulunmuyor. Bu yüzden benim için tüm bu telefon verilerini USB üzerinden bilgisayarıma aktaran bir yazılıma sahip olmak istiyorum.

DataPilot'un deneme sürümünü indirmeyi denedim , ancak bu gerçek DataPilot değil, sadece güncelleyici olarak göründü. (Ayrıca bir kötü amaçlı yazılım olmadığını da umuyorum.)

Özgür bir şey yoksa, kullanmamı önereceğiniz yazılım nedir? 50 dolara kadar ödemeye razıyım.

BT, bir PC için bir çıkarma yazılımı varsa, işe yarayacak bir yedek bilgisayarım var.

Yanıtlar:


0

Telefon sağlayıcınızdaki herhangi bir yerel mağazaya başvurmayı denediniz mi? Günümüzde daha az yaygın hale geldiğinden, temel telefonlar artık normal değildir, ancak telefonunuzu bağlayabilecekleri bir makineye sahip oldukları ve bundan sonra farklı bir telefona bilgi aktarabilecekleri bir makineye sahip oldukları günlere dönerler. Belki yerel dükkanları arayabilir ve hala böyle bir makineye sahip olup olmadığına bakabilirsiniz. Aksi halde biraz araştırma yaptım çünkü akıllı telefonlar gelmeden önce gelişmiş telefon modifikasyonu için olan bazı yazılımları biliyordum, ancak kaydedilen dosyaları da görmek için küçük bir özelliği vardı. Ben buldunuz ancak artık bulmak gibi olamaz bu . Kullandığım yazılıma çok benziyor, ancak daha önce hiç kullanmadım, bu yüzden bulduğum bu YouTube videosundan başka bir konuda yardım edemiyorum .


Merhaba herculeesjr, BitPim bir CDMA telefonu olmayan AT&T için çalışır mıydı?
Melissa

Ah, özür dilerim, sadece CDMA için olduğunu görmedim, ne yazık ki CDMA dışı telefonları desteklemiyor gibi görünmüyor.
herculeesjr

“Belki de yerel dükkanları arayabilir ve hala herhangi bir makineye sahip olup olmadığına bakabilirsiniz.” Bu öneriyi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Soruma güncellememde, aslında fotoğrafları nasıl çıkardım!
Melissa
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.