OS X Photos uygulamasını kullanmadan fotoğrafları içe aktarma


17

Fotoğraflarımı OS X Photos uygulamasını kullanmadan fotoğraf makinemden içe aktarmak ve fotoğraflarımı doğrudan Finder'da bulmak istiyorum, böylece onları klasörlerde saklayabilir, Photoshop'ta vb. Düzenleyebilirim (yani dosyaları almadan istediğim şeyi yapabilirim) Fotoğraflar uygulamasına dahil olan)

Bu uygulama kameramı otomatik olarak tanır ve içe aktarmayı teklif eder, ancak dosyaları bir klasöre veya ayrı bir sabit sürücüye nasıl aktaracağımı bulamıyorum.

Bir klasöre nasıl aktarılacağını bilen var mı? veya fotoğraflar içe aktarma için kullanılacaksa bulucudaki tek tek dosyalara erişebilir mi?

… Veya "fotoğrafları" tamamen önlemek için kullanabileceğim ücretsiz bir içe aktarma yazılımı var mı

(Yosemite için kameramı yapan şirketten kamera yazılımı yok)

Yanıtlar:


25

Yine de Photos.app ithalatçısı olan Applications klasöründeki Image Capture uygulamasını kullanın.

Kendisi de dahil olmak üzere herhangi bir yetenekli uygulamayı otomatik olarak başlatacak [veya hiçbir şey yapmayacak] ve içe aktarmalarınızın tam olarak nereye kaydedileceğini ayarlayabilirsiniz. Daha sonra fotoğraf makinesinden otomatik olarak silinip silinmeyeceğini belirtebilir veya alternatif olarak seçilen resimleri manuel olarak silebilirsiniz.

resim açıklamasını buraya girin


çok teşekkürler, işe yaradı! bu şekilde çok daha az sinir bozucu.
userKC

Hoşgeldin, yardımcı oldu sevindim :)
Tetsujin

4
Teşekkür ederim. Bir daha asla Fotoğraflara bakmayacağım. Apple, fotoğrafları ve videoları indirmek ve düzenlemek için böyle kötü, en kötü bir uygulamayı nasıl dağıtabilir. iPhotos bir Ok ve Fotoğraflar'dan çok daha iyiydi. Apple'ın niyetlerinin ne olduğunu fark ettim. Belki sadece müşterileri kızdırmak için.
Paulo
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.