Apple Mail mesajı vurgulama


2

Görünüşe göre Google-fu bugün kapalı veya hiç kimse bu özelliği benden başka kullanmadı. Apple posta, aynı göndericiden gelen mesajları, aynı veya benzer konu satırlarıyla vurgulayan ve e-postaları ağ izleme sistemimden toplamanın çok kolay olmasını sağlayan bir özelliğe sahipti. El Capitan'a yükselttikten sonra bu özellik ortadan kalktı. Birisi geri almak için bir düzeltme biliyor mu, ya da sadece önceki düzeltmelerde bir hata mı olduğunu merak ediyorum. Posta ayarlarım olduğu gibi aynı. Aşağıda bir ekran görüntüsü ekledim.

görüntü tanımını buraya girin

Yanıtlar:


1

Görünüşe göre sadece ilgili olan "İlgili mesajları dahil et" seçeneğim vardı. Rahatsız ettiğim için özür dilerim.


Evet, düzeltildi sandım ama şimdi "İlgili Mesajları Göster" menü seçeneği gri.
Jeremy Rammalaere

1

Kontrol etmek isteyebileceğiniz bir ayar daha var:

görüntü tanımını buraya girin


0

Yeni bir kural koymaya çalıştınız mı?

Posta> Tercihler> Kural> Kural Ekle'ye gidin.

Ardından istediğiniz koşulu (örneğin, konu içeriği veya gönderen kimliği) ayarlayabilir ve son olarak o mesaj için belirli bir rengi belirleme gibi bir eylem gerçekleştirebilirsiniz. Tamam'a basın, kural tüm eski e-postalarınıza uygulanacaktır (ve tüm yaklaşanlar için geçerli olmaya devam edecektir).


1
Cevap için teşekkür ederim, ancak özellik bir kural değildi. "Sadece işe yaradı". Yine de meraktan, seçilen mesaj gibi bulmak için seçili bir mesaja dayanan bir kural örneğiniz var mı?
Jeremy Rammalaere
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.