El Capitan yükseltmesi indirilen yükseltme dosyalarını yerel olarak kaydediyor mu?


0

2012-inç 13 inç MacBook Pro'mu El Capitan'a yükseltmeye çalışıyorum. Şu anda Yosemite'de oturuyor (her ikisi de hem Yosemite hem de Mavericks, Satın Alınan Uygulamalarımdayken, yanında da İndir).

Bağlantım en iyi durumda, bu yüzden indirme işlemini bir günde bitirmeyi beklemiyordum. Ancak, indirme işleminin çok da ilerlemediğini fark ettim. İndirildiği yazıyor, diyor ki, 7.5 MB 6.17 GB, sonra bir şey oluyor ve hesaplama diyor, sonra 2 MB 6.17 GB'a geri dönüyor. İndirmeleri duraklatabilir ve devam ettirebilirim, ancak bir daha "hesaplama" yapmaya başlamadan önce hiç bu kadar ileriye gitmedim ve sıfırdan geri dönüyorum.

Dakikada kopukluklarla ilgisi olabilir, ancak her bağlantı kesildiğinde her şeyi siliyor ve yeni bir indirme başlatıyor mu?

Bir yandan notta, şimdi en az beş kez sıfıra geri dönmesine rağmen, daha önce dün olmayan yerde şimdi mavi bir nokta var, bu yüzden tam olarak ne olduğundan emin değilim.

4:29 PM:
Downloaded 7.7MB

16:33:
Back to zero


Tam bir indirme işlemi tamamlanana kadar 'tüm bitleri toplaması' gerektiğini düşünüyorum - ama bunu gerçekten vurgulayacak kadar zayıf bir bağlantım olmadı. Birkaç büyük bardak kahveye yatırım yapmaya ne dersiniz? Bakalım Starbucks daha hızlı olmana yardım edebilir mi?
Tetsujin

Yanıtlar:


1

Mükemmel bir bağlantıda lapa lapa havaalanı kartına sahip eski bir iMac ile olan deneyimime göre indirme işlemi yeniden başlatılsa bile duraklayacak ve devam edecektir. Bu nedenle, indirme zarar görmediği sürece, kaldığı yerden devam eder.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.