Postaları, e-postanın hangi hesaptan gönderilmesi gerektiğini sormaya zorlamanın bir yolu var mı?


0

Posta altında birden fazla kullanıcı hesabım var ve yanlış hesaptan e-posta göndermemi istediğimden daha sık kullanıyorum. Varsayılan bir hesap koymanın mümkün olduğunu biliyorum, ancak e-postayı göndermeden önce, "boş" bırakmak gibi kullandığım hesabı kontrol ettiğimden emin olmamı istiyorum. Buna benzer bir şey yaparak etrafında bir uygulama var mı?


OS X veya iOS hakkında mı soruyorsunuz? Sorunuz OS X ile ilgiliyse: Tercih Oluşturma sekmesinde, yeni mesajlar göndermek için kullanmak istediğiniz hesabı belirleyebilirsiniz. Farklı hesaplara ek olarak , seçilen posta kutusunun Hesabı olan başka bir seçeneğiniz de vardır ; Bu temel olarak, Oluştur düğmesini tıkladığınızda, uygulamanın mevcut hesabınızı gönderen olarak seçtiği anlamına gelir. Cari hesap, belki de ondan bir e-posta okuduğunuz hesaptır.
NEO

Yanıtlar:


1

Yeterli itibarım varsa, bunu cevap yerine yorum olarak eklerdim.

Denenmemiş kirli bir çözüm, yanlış giriş bilgileri olan başka bir posta hesabı eklemek olabilir (bu nedenle ondan posta gönderemezsiniz) ve bu hesabı yeni mesajlar göndermek için varsayılan hesap olarak ayarlayın (bkz. NEO'nun yorumu).

Bu şekilde, gönderen hesabı değiştirmeyi unutursanız, göndermeyi başaramaz (Giden Kutunuza takılacağına inanıyorum; açıkçası bunu farketmezseniz ideal çözüm değil!)

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.