iPhone 4s 6.1.3 IOS 6'ya Güncelleme


Yanıtlar:


2

Hayır - o donanım için iOS 7'yi imzalamaya başlamak için Apple'a ihtiyacınız olacak. Apple, iOS 9 imzaladığından, artık 8 imza atmıyor. Temel olarak, en son sürümden başka bir şey için yükseltme yapmak, bir iOS güncellemesi için gerekli olan kod imzalamayı taklit etmek için önceden bir tahrifat yapmadıysanız ya da düzenlemeler yapmadıysanız, temel olarak bir düşürmedir ve desteklenmez.

Temel olarak, sahip olduklarınıza bağlı kalabilirsiniz veya bu noktada 9'a kadar gidebilirsiniz.


Eski üretici yazılımı indirilebilir ve kurulabilir. Cevabımı gör.
Pedro

1

İTunes kullanarak güncelleme yapmaya çalışırsanız, o cihaz için desteklenen en yeni ürün yazılımına güncelleme yapmaya çalışır (4s için 8.3). Ancak, başka bir yol var ...

İlk önce http://www.ipswdownloader.com adresine gidin ve iPhone'unuz için istenen ürün yazılımı sürümünü indirin (indirme işlemi aslında Apple'dandır). Şimdi telefona bağlı olarak iTunes'a gidin, iPhone için Özet sayfasına gidin ve Option tuşunu basılı tutarak tıklayın (& Windows'taki değiştiriciyi tanımıyorum) Güncellemeyi Kontrol Et düğmesini tıklayın. Değiştirilen tıklama bir dosya açma iletişim kutusu açar ve siz indirdiğiniz IPSW dosyasını seçersiniz. Diğer güncelleme işlemlerinde olduğu gibi devam edin ve işlem tamamlanana kadar bekleyin.


-2

Yapabilirsin!

OdysseusOTA adında bir araç var (dün piyasaya sürülen pencereler!) 4S kullanıcılarının imzasız yazılımlara geri yükleme yapmasını sağlıyor.

Yine de, cihazınızı sarsmak için p0sixpwn kullanmanız gerekir (zaten değilse). Ayrıca, eğer penceredeyseniz cygwin'i kurun.

Https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/3ttkjx/release_odysseus_for_windows/ adresine bir göz atın ve bazı demetleri buradan indirin .

Yine de araştırmanı yap. Yükseltme kesinlikle mümkün, ancak özelliklerinden emin değilim.

(üzgünüm, misafir olduğum için yalnızca iki bağlantı :()


Bu neden aşağı oy kullandı? Doğru, işe yarıyor.
Spotlight
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.