Bulucu ile otomatik ftp senkronizasyonu için en iyi ücretsiz seçenek nedir? [kapalı]


0

Finder'ın yerel desteği olduğunu öğrendiğimde çok mutlu oldum, ancak salt okunur erişim olduğunu fark etmem uzun sürmedi.

Bulucu ile otomatik ftp senkronizasyonu için en iyi ücretsiz seçenek nedir? El Capitan kullanıyorum. Çok fazla işlevsellik ile ilgilenmiyorum, sadece dosyaları düzenleyebiliyorum.


Peki, FTP erişimi istiyor musunuz? Yoksa senkronize edebilmek için mi? Yoksa sadece dosyaları düzenleme yeteneğini mi istiyorsunuz?
CousinCocaine

FTP erişiminin otomatik olarak düzenleyebileceğim bir bulucu klasörle senkronize edilmesini istiyorum. Dropbox tarzı.
tjespe

Yanıtlar:


1

TextWrangler

BareBones 'kullanabilirsiniz TextWrangler . Bu onboard ile ücretsiz bir metin editörüdür ftp kabiliyet. TextWrangler BBEdit'in küçük kardeşi ve BBEdit en iyilerinden biri Metin editörleri Bu metin editörünü en azından Mac OS 7.6'dan beri kullanıyorum. BBEdit gibi, TextWrangler de emmiyor.

Demo image from barebones.com


0

FileZilla, ancak SourceForge'da barındırıldığı gibi, yükleyicideki reklam yazılımına dikkat edin. Cyberduck , App Store'da bir başka iyi seçenek; her ikisi de düzenleme ve sunucuya senkronize etme özelliğini destekler.


CyberDuck ücretsiz bir sürümü var mı? FileZilla ile otomatik olarak senkronize edilmiş bir bulucu klasörünü alabilir miyim?
tjespe

Evet - Web sitelerinde bir İndirme düğmesi Windows indirme ve Mac App Store bağlantısı arasında. Maalesef, App Store sürümünün ödeme amaçlı olduğunu unutmuşum. Ve evet, bir Dosya var & gt; Senkronizasyon seçeneği, kendimi hiç kullanmadığım halde.
Alphaman
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.